Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 330ml aseptic carton filling machine ] αγώνας 9 προϊόντα.
Μηχανή υψηλής ταχύτητας για την πλήρωση από ασηπτικά κουτιά
| Χωρητικότητα πλήρωσης: | 1-330 ml |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων |
| Κατανάλωση αέρα: | 3m ³ /min |
Μηχανή πλήρωσης αστικών χαρτοκιβωτίων Prisma Shape 330ml 7500CPH υψηλής ταχύτητας για 100% καθαρό χυμό
| Γεμίζοντας σχήμα: | 1000ml Prisma, Square, Or Basis |
|---|---|
| Μέγεθος Μηχανής: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| Μηχανή: | SUS304 |
CH-3000B Aseptic Carton Filling Machine with 0.5-1% Filling Accuracy for 100% Pure Juice in 4830mm×2150mm×3780mm Size
| Ακρίβεια πλήρωσης: | 00,5-1% |
|---|---|
| Μέγεθος Μηχανής: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| Μηχανή: | SUS304 |
Turn Key Project Aseptic Carton Filling Machine with Triple Sterility Guarantee and Servo Follow-up Correction System
| Ακρίβεια πλήρωσης: | 00,5-1% |
|---|---|
| Ικανότητα συσκευασίας: | 1000-3000 CPH |
| Κατανάλωση αέρα: | 3m³/min, 0,8-1MPa |
Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών κουτιών με χωρητικότητα συσκευασίας φ26-φ36 φ/h Μεγέθος καπάκι και κατανάλωση αέρα 3m3/min
| Ελεγχος: | PLC |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 380V/50HZ ή προσαρμοσμένο |
| Μηχανή: | SUS304 |
SUS304 Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών κουτιάς με τριπλή εγγύηση στείρωσης και σύστημα διόρθωσης παρακολούθησης από servo για χωρητικότητα συσκευασίας 1000-3000CPH
| Ικανότητα συσκευασίας: | 1000-3000 CPH |
|---|---|
| Γεμίζοντας σχήμα: | 1000ml Prisma, Square, Or Basis |
| Μηχανή: | SUS304 |
Μηχανή πλήρωσης ασέπτικης βαλίτσας υψηλής χωρητικότητας με συσκευασία 1000-3000CPH και ακρίβεια πλήρωσης 0,5-1% για 1000ml Πρίσμα, τετράγωνο ή βάση
| Μοντέλο: | CH-3000B |
|---|---|
| Διάλυμα: | Έργο Turn Key |
| Μέγεθος Μηχανής: | 4830mm×2150mm×3780mm |
Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών καρτονιών CH-6000 με κατανάλωση ισχύος 23kW για 100% καθαρό χυμό σε 200 ml Πρίσμα, τετράγωνο ή βασικό μορφότυπο
| Τροφοδοτικό: | 380V/50HZ ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διάλυμα: | Έργο Turn Key |
| Ακρίβεια πλήρωσης: | 00,5-1% |
Customized 1000ml Prisma Square Or Basis Aseptic Carton Filling Machine with 1000-3000CPH Packing Capacity and 380V/50Hz Power Supply
| Ακρίβεια πλήρωσης: | 00,5-1% |
|---|---|
| Γεμίζοντας σχήμα: | 1000ml Prisma, Square, Or Basis |
| Κατανάλωση αέρα: | 3m³/min, 0,8-1MPa |
1

