Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 7 5kw oil free screw air compressor ] αγώνας 24 προϊόντα.
Βιομηχανική κεφαλή συμπίεσης αέρα με ανώτερη απόδοση και αντοχή
| Σχήμα: | DV-2065 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 120V/240V |
| Δύναμη: | 1.5KW/ 2 HP |
Χαμηλή συντήρηση 5.5HP ψυγείο αέρα Ανταλλακτικό κομπρέσορα με έμβολο για βιομηχανικό κομπρέσορα αέρα ψύκτη αέρα
| Διατήρηση: | Μικρή συντήρηση |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Με ψύξη με αέρα |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
Αεροσυμπιεστή κεφαλής για βιομηχανική χρήση
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
|---|---|
| Κύλινδρο: | 90 mm*2 |
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
3 HP Ηλεκτρικός Δυο-Στάδιο Συμπυκνωτή Αέρα αντλία 10 γαλόνια χωρητικότητα δεξαμενής Για επαγγελματία
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
| Αριθμός κυλίνδρων: | 2 |
1.5KW κεφάλι αεροσυμπιεστών 2 HP για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| Όνομα: | 1.5KW/2HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 55mm*2 |
80mm*3 Ανταλλακτική κεφαλή συμπίεσης με έμβολο 10HP/7.5KW Θετική μετατόπιση με κεφαλή συμπίεσης αέρα
| Τύπος: | Συμπυκνωτής θετικής μετατόπισης |
|---|---|
| Κύλινδρο: | 80 mm*3 |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 dB |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld Κεφαλή συμπιεστή αέρα χυτοσίδηρου 10 γαλόνια χωρητικότητα δεξαμενής
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Πίεση: | 0.8Mpa/115psi |
| Τετάρτη: | 120V/240V |
7.5KW Dry Screw Compressor 1.15m3 Min Direct Drive 1.0HP
| Όνομα: | Κομψός-08BF 8bar άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελεύθερ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.15m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
7.5KW βιομηχανικές τεχνολογίες 72dB 10HP συμπιεστών βιδών
| Όνομα: | 10HP 7.5KW 10Bar άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελεύθερ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.04m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
8bar συμπιεστής 7,5 ελικοειδών βιδών προσανατολισμένος προς τη ζώνη τύπος KW 10L 214KGS
| Όνομα: | η ζώνη αεροσυμπιεστών φάσης 7.5kw 10hp κομψός-10A 8bar 3 χρησιμοποίησε τον αεροσυμπιεστή βιδών |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.1m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 220/60 ή 440/60 (V//Hz) |

