Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 7 5kw piston type reciprocating compressor ] αγώνας 13 προϊόντα.
χαμηλή πίεση συμπιεστών εναλλαγής τύπων εμβόλων 10hp 7.5kw
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς χαμηλός Pressur αεροσυμπιεστής εμβόλων 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Πίεση: | 1.0Mpa/10bar |
Εναλλάσσοντας κεφάλι συμπιεστών 180L τρία εμβόλων αέρα W 0,5 7.5kw
| Όνομα: | W-0.5/30 επικεφαλής προσανατολισμένος προς τη ζώνη αεροσυμπιεστής τρίτου τύπου εμβόλων 180L 380V 7.5 |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 55mm*1 |
80mm*3 Ανταλλακτική κεφαλή συμπίεσης με έμβολο 10HP/7.5KW Θετική μετατόπιση με κεφαλή συμπίεσης αέρα
| Τύπος: | Συμπυκνωτής θετικής μετατόπισης |
|---|---|
| Κύλινδρο: | 80 mm*3 |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 dB |
Κεφάλι αντλιών αεροσυμπιεστών 7.5KW 10HP για το συμπιεστή τύπων εμβόλων
| Όνομα: | 7.5KW/10HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*3 |
Συμπίεσμος με μετατόπιση ανάδρομου τύπου με κινητήρα βρόχου με λιπαντικό πετρέλαιο με δεξαμενή 150L
| Μέθοδος ψύξης: | Με ψύξη αέρα, |
|---|---|
| ΓΙΑΡΙΑ: | 930RPM |
| Τύπος: | Κεφαλή συμπιεστή με θετική μετατόπιση |
εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων 4hp 300L με το μόνο σύστημα προστασίας
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων κυλίνδρων 7.5kw 10hp 380v 2 τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.05m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 105mm*2 55mm*2 |
5.5kw χρήση ασφάλειας αντικατάστασης συμπιεστών εμβόλων εναλλαγής ενιαίας φάσης
| όνομα: | Βαριά ενιαία φάση ζωνών 5.5kw 12.5bar αεροσυμπιεστών εμβόλων εναλλαγής βιομηχανίας |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.67m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*1 50mm*1 |
Εναμελής στροφής αλληλοεπιβαλλόμενος συμπυκνωτής χαμηλής συντήρησης
| ΓΙΑΡΙΑ: | 920PRM |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα: | Μέχρι 95% |
| Λιπαντική: | Λιπασμένο με λάδι, |
200l εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής 50hz 0.5m3 λ. εμβόλων ζωνών
| Όνομα: | W-0.5/30 επικεφαλής προσανατολισμένος προς τη ζώνη αεροσυμπιεστής τρίτου τύπου εμβόλων 180L 380V 7.5 |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 55mm*1 |
Χαμηλή συντήρηση Αντικατάστατο κομπρέσορα κορμού 10HP Υδατοψυγμένο 60DB Επίπεδο θορύβου κύλινδρο τρία
| Παράδοση αέρα: | 00,9 m3/min |
|---|---|
| ΓΙΑΡΙΑ: | 920 στροφές ανά λεπτό |
| Αποτελεσματικότητα: | Μέχρι 95% |

