Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 7 5kw three piston air compressor ] αγώνας 50 προϊόντα.
Καθαρή δεξαμενή συμπιεστών 270L ροών αέρος 10hp οριζόντια εναλλάσσοντας
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων 7.5kw 10hp 380v 3Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.13m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*3 |
7.5KW Silent Oil Free Compressor Blue 970L Min Copper Wire Motor
| Όνομα: | 0.8Mpa 10Hp 380v μπλε 180L εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη βιομηχανική δεξαμενή αεροσυμπιεστών |
|---|---|
| Ικανότητα αέρα: | 970L/min |
| N.weigh: | 182KGS |
25 ηλεκτρικό φορητό έμβολο 8 αεροσυμπιεστών 18.5kw βιδών HP μικρό φραγμός
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος άμεσος αεροσυμπιεστής βιδών Drive 18.5kw 25hp κομψός-25A 8bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.1m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Ισχύος συχνότητας ηλεκτρικό φορητό έμβολο 8 αεροσυμπιεστών βιδών ξεκινήματος 20hp διπλό φραγμός
| όνομα: | Ισχύος συχνότητας ηλεκτρικό φορητό έμβολο 8 αεροσυμπιεστών 15kw βιδών ξεκινήματος 20hp μικρό διπλό φ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.1m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Μικρός διπλός κοχλιωτός αεροσυμπιεστής 20 Hp Boss Air End 15kw 8 Bar
| Ονομα: | Μικρός διπλός κοχλιωτός αεροσυμπιεστής 20 Hp Boss Air End 15kw 8 Bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3,1 m³/λεπτό |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
1800w τύπος 56mm εμβόλων αεροσυμπιεστών Drive μηχανών καλώδιο χαλκού
| Όνομα: | Άμεσο καλώδιο χαλκού αεροσυμπιεστών Drive cOem 1800w 2.5hp 2024B |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
0.8Mpa άμεσο εναλλασσόμενο ρεύμα φορητό 24L 0.206m3 λ. αεροσυμπιεστών Drive
| Όνομα: | Μικρός φορητός άμεσος Drive αεροσυμπιεστής δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος τύπων εμβόλων ικανότητας |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
24 ηλεκτρικός 2800Rpm αεροσυμπιεστής τύπων εμβόλων λίτρου με τη δεξαμενή
| Όνομα: | 24 ηλεκτρικός φραγμός περιστροφής/λεπτό 8 αεροσυμπιεστών 2hp 115 PSI 2800 Drive Direcr λίτρου |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
80mm*3 Ανταλλακτική κεφαλή συμπίεσης με έμβολο 10HP/7.5KW Θετική μετατόπιση με κεφαλή συμπίεσης αέρα
| Τύπος: | Συμπυκνωτής θετικής μετατόπισης |
|---|---|
| Κύλινδρο: | 80 mm*3 |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 dB |
Χαμηλή συντήρηση 5.5HP ψυγείο αέρα Ανταλλακτικό κομπρέσορα με έμβολο για βιομηχανικό κομπρέσορα αέρα ψύκτη αέρα
| Διατήρηση: | Μικρή συντήρηση |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Με ψύξη με αέρα |
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |

