Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ rice quantitative packaging machine ] αγώνας 5 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματη ζύγιση και ποσοτική συσκευασία
| Πεδίο μέτρησης: | 50-500g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | Δύναμη εκμετάλλευσης |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 15-20 σακούλες/λεπτο |
Μηχανή συσκευασίας σωματιδίων ρυζιού σε σκόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Μηχανή συσκευασίας πλήρως αυτόματη, μηχανή ζύγισης και ποσοτικής συσκευασίας, τρόφιμα, ρύζι, σωματίδια πλαστικού
| Πεδίο μέτρησης: | 1-100g |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L) 30-170mm (W) 30-130mm |
| ταχύτητα: | 30-100bags/Min |
Πολυσύνθετη συσκευάζοντας κόκκων κάθετος γεμίζοντας και σφραγίζοντας μηχανή
| όνομα: | Κοκκώδη συσκευάζοντας μηχανήματα |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Νάυλον τσάντες, πλαστικές τσάντες, τσάντες εγγράφου, κ.λπ. |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
σφραγίζοντας σβόλοι τροφίμων καρυδιών ρυζιού μηχανών συσκευασίας σακουλών 10kg 20Kg 30kgs 40kgs 50kgs
| Όνομα: | Κοκκώδη συσκευάζοντας μηχανήματα |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Νάυλον τσάντες, πλαστικές τσάντες, τσάντες εγγράφου, κ.λπ. |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
1

