Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ semi automatic labeling machine for bottles ] αγώνας 19 προϊόντα.
Ηλεκτρονική μηχανή εμφιάλωσης και κάλυψης νερού
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
Μικρά ενεργειακά ποτά μπύρα κόλα αφρώδες νερό ποπ κονσέρβα μηχανή πλήρωσης για την γραμμή παραγωγής
| Δυνατότητα παραγωγής ((500 ml) ((b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Πρότυπο μπουκαλιών από πολυεστέρα: | Διάμετρος φιάλης 40-80 ύψος φιάλης 130-250mm |
| Κατανάλωση νερού για μπουκάλι νερού: | 1300kg/ώρα |
Εικονική οθόνη BFS-4500 Μηχανή συμπλήρωσης σφραγίδας για μπουκάλια / κονσέρβες 50-500ml
| Όγκος πλήρωσης: | 50-500ml |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
Μηχανή συρρίκνωσης αυτοματοποιημένης συσκευασίας τύπου μανίκας BX-500H για κουτιά με φρούτα και ποτά και άλλα είδη
| Τροφή με οριζόντιο ύψος: | 850 ± 50 mm |
|---|---|
| Εργασιακή πίεση: | 0.5Mpa |
| Πλάτος ταινιών συσκευασίας: | Max.350mm |
20000-22000BPH Φρούτο Σόδα Σπινθηροποιημένα Ανθρακούχα Ποτά CSD αυτόματο μπουκάλι υγρό μηχανή πλήρωσης
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Σαμπάνια Κύπελλο κρασιού Ατμόσφαιρο Νερό Λιπαρό Ποτό CSD Ανθρακούχο Κύπελλο Μπίρας Σόδα Μπουκάλι Γεμιστήρας
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Μηχανή παραγωγής ανθρακούχου αρωματικού νερού για αναψυκτικά 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
Μηχανή πλήρωσης υγρού σε γυάλινα μπουκάλια Αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής αμιγούς νερού
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 6000BPH |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Rinsing head: | 18 |
Μηχανή εμφιάλωσης ανθρακούχων ποτών/κολά/φάντα/σπράιτ/σόδα
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 10000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 24 |
| Filling head: | 24 |

