Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ single phase reciprocating piston compressor ] αγώνας 13 προϊόντα.
5.5kw χρήση ασφάλειας αντικατάστασης συμπιεστών εμβόλων εναλλαγής ενιαίας φάσης
| όνομα: | Βαριά ενιαία φάση ζωνών 5.5kw 12.5bar αεροσυμπιεστών εμβόλων εναλλαγής βιομηχανίας |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.67m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*1 50mm*1 |
1.0HP εναλλάσσοντας ενιαία φάση ζωνών V8 συμπιεστών εμβόλων
| Όνομα: | 0.75KW/1.0HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.036m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*1 |
3.0HP εναλλάσσοντας ζώνη ενιαίας φάσης συμπιεστών V8 εμβόλων
| όνομα: | 2.2KW/3.0HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.23m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 55mm*2 |
3.0HP διπλή ενιαία φάση ζωνών συμπιεστών εμβόλων εναλλαγής κυλίνδρων
| όνομα: | 2.2KW/3.0HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.23m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 55mm*2 |
2.5HP εναλλάσσοντας συμπιεστής Β εμβόλων ενιαία φάση ζωνών V8
| Όνομα: | 1.8KW/2.5HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*2 |
2.5HP εναλλάσσοντας συμπιεστής Β εμβόλων ενιαία φάση ζωνών V8
| Όνομα: | 1.8KW/2.5HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*2 |
Χαμηλού θορύβου εναλλάσσοντας συμπιεστής 100 λίτρο 2.2kw εμβόλων
| όνομα: | βαριά ενιαία φάση ζωνών 2.2kw αεροσυμπιεστών εμβόλων εναλλαγής βιομηχανίας |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.28m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 72mm*2 |
Εναλλάσσοντας ζώνη 4.0kw 12.5bar συμπιεστών εμβόλων υψηλής αποδοτικότητας
| όνομα: | Βαριά ενιαία φάση ζωνών 4.0kw 12.5bar αεροσυμπιεστών εμβόλων εναλλαγής βιομηχανίας |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*1 50mm*1 |
1.0HP 30L χαμηλή δόνηση συμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη 0.8Mpa/115psi
| Όνομα: | 0.75KW/1.0HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.036m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*1 |
Αεροσυμπιεστής επικεφαλής 1hp 0.048m3/Min ενιαίας φάσης 0.75KW
| Όνομα: | 0.75KW/1.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.048m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*1 |

