Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ two stage screw type air compressor ] αγώνας 24 προϊόντα.
Ελαίου λιπασμένο 3 HP κεφαλή συμπίεσης αέρα με 125 PSI μέγιστη πίεση
| Μέγιστη πίεση: | 125 PSI |
|---|---|
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
| Δυνατότητα δεξαμενής: | 40 λίτρα |
125 PSI Μέγιστη πίεση Κεφαλή συμπίεσης αέρα με συνθετικό λάδι
| Δυνατότητα δεξαμενής: | 40 λίτρα |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | 125 PSI |
| Amps: | 15/7.5 |
13,0m3 75kw Κατακόρυφος Βιομηχανικός Φορητός Βιδωτός Αεροσυμπιεστής δύο σταδίων
| Ονομα: | 75kw Κάθετος φορητός βιδωτός συμπιεστής δύο σταδίων Βιομηχανικός 13,0m3 Ελάχ. 75dB |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 13.0m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Κεφαλή αεροσυμπιεστή βιομηχανικής κλάσης 2.2Kw/3.0Hp για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Σχήμα: | DV-2065 |
|---|---|
| υλικό αντλιών: | Χυτοσίδηρο |
| Δύναμη: | 2.2KW/ 3,0HP |
Ηλεκτρική κεφαλή συμπίεσης αέρα DW-3080 με συνθετικό λάδι 3 ίππων ισχύος 0,8Mpa πίεση
| Σχήμα: | DW-3080 |
|---|---|
| Πύργο ορατό με λάδι: | - Ναι, ναι. |
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld Κεφαλή συμπιεστή αέρα χυτοσίδηρου 10 γαλόνια χωρητικότητα δεξαμενής
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Πίεση: | 0.8Mpa/115psi |
| Τετάρτη: | 120V/240V |
E35 ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιομηχανικό περιστροφικό 450KGS βιδών πετρελαίου χάλυβα 11kw
| Όνομα: | Η ζώνη 15HP 11KW 10Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.0 μ ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Δύο σταδίων φορητός ηλεκτρικός συμπυκνωτής βίδες
| Durability: | High |
|---|---|
| Size: | Compact |
| Number of Stages: | Two |
Ηλεκτρική κεφαλή συμπίεσης αέρα με λιπαντικό για ταχύτητα με 3450 στροφές ανά λεπτό και γυαλί ορατότητας πετρελαίου
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
|---|---|
| Τύπος πετρελαίου: | Συγχρονισμένα |
| Τύπος αντλίας: | Ελαιοκαθαρισμένα |
Ηλεκτρικό χυτοσίδηρο κεφαλής συμπίεσης αέρα για δεξαμενές 30 γαλόνια 125 PSI Max πίεση
| Τύπος πετρελαίου: | Συγχρονισμένα |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | 125 PSI |
| Amps: | 15/7.5 |

