Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 10bar 3 phase screw compressor ] αγώνας 21 προϊόντα.
Περιστροφική βίδα 11kw συμπιεστών 15hp τύπων Blet τριφασική
| Όνομα: | 11kw 15hp 10bar Blet χρησιμοποίησε το φορητό βιομηχανικό αεροσυμπιεστή βιδών |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.5m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 220/60 ή 440/60 (V//Hz) |
περιστροφικός άμεσος αεροσυμπιεστών τύπων βιδών 7.5kw 10hp Drive
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος μικρός Rotay αεροσυμπιεστής βιδών 7.5kw 10hp κομψός-10A 10bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.1m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 (V//Hz) |
63dB Screw Drive Air Compressor Small 750KGS High Reliability
| Όνομα: | Κομψός-15BF/10 10Bar άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελε |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.12m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Άμεση Drive περιστροφική αερόψυξη αεροσυμπιεστών 7.5kw 10hp βιδών
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος μικρός Rotay αεροσυμπιεστής βιδών 7.5kw 10hp κομψός-10A 10bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.0m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 (V//Hz) |
E35 ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιομηχανικό περιστροφικό 450KGS βιδών πετρελαίου χάλυβα 11kw
| Όνομα: | Η ζώνη 15HP 11KW 10Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.0 μ ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
22kw Drive ζωνών φραγμών αεροσυμπιεστών 30hp 10 βιδών τριφασικό
| Όνομα: | η ζώνη 22kw 30hp κομψός-30A 10bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.3m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
22KW Belt Driven Oil Free Centrifugal Compressor Rotary Screw Air
| Όνομα: | Η ζώνη 30HP 22KW 10Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.1m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
40HP 10 μικρός περιστροφικός αεροσυμπιεστής 30kw βιδών φραγμών φορητός
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος φορητός αεροσυμπιεστής βιδών 30kw 40hp κομψός-40A 10Bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.4m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
68dB ηλεκτρικοί αεροσυμπιεστές 20 HP περιστροφικό μπλε 293KGS βιδών
| Όνομα: | 20HP 15KW 10Bar άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.12m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
30KW Industrial Belt Drive Screw Air Compressor 2.8m3 Min Air Delivery
| Όνομα: | Η ζώνη 40HP 30KW 8Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.8m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

