Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 2 0 kw tea bag filling machine ] αγώνας 6 προϊόντα.
2.0 KW Υψηλής Ταχύτητας 304 Ατσάλινο Μηχανικό Γεμίσματος Τσαγιέρας για Τριπλευρά Σφραγισμένα Σάκκα
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιού με χωρητικότητα πλήρωσης 2-50G και πίνακα ελέγχου με οθόνη αφής
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Μηχανή συσκευασίας τσαγιέρας DXDC50B 3 πλευρικές σφραγιστικές σακούλες με χωρητικότητα πλήρωσης 50 σακουλών/λεπτο
| Δυνατότητα πλήρωσης: | 50 σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 5·40 cm3 |
| Δυνατότητα τσαγιέρας: | Μέχρι 1,5g~10g |
Αυτόματο MJ 2400 αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων 1000ML για το ποτό γάλακτος
| Όνομα: | Αυτόματη χαρτοκιβωτίων τύπων σφραγίζοντας μηχανών 1000ML μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων νερού αποστηρ |
|---|---|
| Χρήση: | γεμίζοντας συσκευασία χυμού γάλακτος ποτών |
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα χαρτοκιβώτια χαρτοκιβωτίων, |
Μασκών αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανών μάσκα προφυλακτικών πεδίων γεμίζοντας
| Όνομα: | Προφυλακτικών τσαντών σακουλιών κονσερβοποιώντας μηχανή συσκευασίας κιβωτίων αυτόματη κονσερβοποιώντ |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
500g πνευματικό σακούλι 304 μελιού μηχανών συσκευασίας VFFS ανοξείδωτο
| Όνομα: | Η προσαρμοσμένη κάθετη μορφή γεμίζει τα συσκευάζοντας μηχανήματα σιταριού σακουλών σφραγίδων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
1

