Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 2 5hp v belt air compressor ] αγώνας 16 προϊόντα.
0.8Mpa/115psi επικεφαλής ζώνη τύπων Itly αεροσυμπιεστών 5 HP Drive
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 4KW/5.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.4m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
Κεφάλι αεροσυμπιεστών 4.0KW 5.0Hp για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| όνομα: | 4.0KW/5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.56m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
Εναλλάσσοντας ενέργεια αποταμίευσης ζωνών συμπιεστών εμβόλων φραγμών 7.5HP 14
| όνομα: | Αυτόματη συντήρησης ζώνη 7.5HP 14bar αεροσυμπιεστών εμβόλων σειράς εναλλάσσοντας τριφασική |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.7m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 105mm*1, 55mm*1, |
5.5HP 2 κεφάλι σκηνικών συμπιεστών για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
2 εναλλάσσοντας ζώνη 5.5hp Drive συμπιεστών εμβόλων κυλίνδρων 4kw
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων 4kw 5.5hp 380v 2Cylinder τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 100mm*3 |
13HP εναλλάσσοντας ζώνη 10 συμπιεστών εμβόλων φραγμός τριφασικός
| όνομα: | Αυτόματη συντήρησης ζώνη 7.5HP 14bar αεροσυμπιεστών εμβόλων σειράς εναλλάσσοντας τριφασική |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.9m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*3 |

