Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 2 5hp v belt air compressor ] αγώνας 16 προϊόντα.
2.5HP εναλλάσσοντας συμπιεστής Β εμβόλων ενιαία φάση ζωνών V8
| Όνομα: | 1.8KW/2.5HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*2 |
2.5HP εναλλάσσοντας συμπιεστής Β εμβόλων ενιαία φάση ζωνών V8
| Όνομα: | 1.8KW/2.5HP μονοφασική προσανατολισμένη προς τη ζώνη εναλλάσσοντας μηχανή αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*2 |
Ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής επικεφαλής 4KW 5.5HP βιδών 930RPM περιστροφικός
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
Διπλό επικεφαλής 4KW 5.5HP κυλίνδρων Drive ζωνών αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 80mm*2 |
4KW/5.5HP εναλλάσσοντας επικεφαλής ζώνη αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη Drive
| Όνομα: | 4KW/5.5HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων πετρελαίου ελεύθ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 |
Ελεύθερη υψηλή πίεση συμπιεστών 5.5HP 10bar εμβόλων εναλλαγής πετρελαίου
| όνομα: | Αυτόματη συντήρησης ζώνη 5.5HP 10bar αεροσυμπιεστών εμβόλων σειράς εναλλάσσοντας τριφασική |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 95mm*2 |
5Hp Oil Free Piston Air Compressor Silent Portable 0.8Mpa
| Όνομα: | 0.8Mpa 5Hp 380v μπλε 120L εμβόλων πετρελαίου ελεύθερη βιομηχανική δεξαμενή αεροσυμπιεστών |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 600L/min |
| N.weigh: | 200kgs |
4KW/5HP προσανατολισμένος προς τη ζώνη εναλλάσσοντας τύπος Itly κεφαλών εμβόλου αεροσυμπιεστών
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 4KW/5.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.5m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 90mm*2 |
19 M3/min 116psi/8bar χωρητικότητα άμεση κίνηση αεροσυμπιεστή με διπλό μετρητήv θερμικό σχεδιασμό 2HP/2.5HP 1.5KW 50L
| Η τάση/συχνότητα ((V/Hz) r: | 220/50 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου × αριθμός.: | 47 × 1 |
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένη |
Βιομηχανικός κύλινδρος αεραντλιών 4KW 90mm συμπιεστών Drive ζωνών 100l
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία κλουβιών εξαγωγής μέγεθος (L×W×H): 120mm×48mm×94mm |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 200PCS/DAYS |

