Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 197 προϊόντα.
Μηχανή σφραγίσματος πλήρωσης από ανοξείδωτο χάλυβα για φιάλες/κάντες 50-500ml χωρητικότητα με πιστοποίηση CE
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος σφράγισης: | Σφραγισμός κυλίνδρων |
| Όγκος πλήρωσης: | 50-500ml |
Ειδική μηχανή συσκευασίας τσαντών πολυ για την κενή χτυπώντας ισοπέδωση 80bags/Min
| Όνομα: | Ειδική μηχανή συσκευασίας για το κενό που χτυπά και που ισοπεδώνει της τσάντα-πολυ μηχανής συσκευασί |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |
40 - 60bags/min πολυ μηχανή συσκευασίας για τις μικρές τσάντες που εισάγουν τις μεγάλες τσάντες
| Όνομα: | Ειδική μηχανή συσκευασίας τσαντών για τις μικρές τσάντες που εισάγουν τη μεγάλη τσάντα-πολυ μηχανή σ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 40-60bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |
2 σφραγίζοντας μηχανή ht-nc-2 πλήρωσης φλυτζανιών κεφαλιών 50g περιστροφική σφραγίζοντας μηχανή φλυτζανιών
| Όνομα: | 2 περιστροφικό γιαούρτι τύπων κεφαλιών και γεμίζοντας και σφραγίζοντας μηχανή φλυτζανιών τσαγιού |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
| Γεμίζοντας κεφάλι: | 2 |
Αυτόματη πολυ μηχανή συσκευασίας τύπων σκαφών της γραμμής για τις τσάντες εγγράφου Premade άλατος/σακχάρων/αλευριού
| Όνομα: | Πλήρης αυτόματη προ-γίνοντη μηχανή συσκευασίας τσαντών ζάχαρης εγγράφου τύπων σκαφών της γραμμής |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 600-900bags/hour |
| Μπροστινό πλάτος: | 80mm~110mm |
800KG γεμίζοντας σφραγίζοντας τύπος 4 σκαφών της γραμμής καψών 4KW καφέ μηχανών φλυτζανιών πάροδος
| Όνομα: | Τύπος 4 σκαφών της γραμμής παρόδων καφέ καψών φλυτζανιών μηχανή συσκευασίας πλήρωσης σφραγίζοντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
| Γεμίζοντας κεφάλι: | 4-5-6-7-8-9-10 |
γεμίζοντας και σφραγίζοντας μηχανή 4 λοβών καφέ φλυτζανιών καψών 3500mm την πάροδο
| Όνομα: | Τύπος 4 σκαφών της γραμμής παρόδων καφέ καψών φλυτζανιών μηχανή συσκευασίας πλήρωσης σφραγίζοντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
| Γεμίζοντας κεφάλι: | 6 |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας συσκευαστών VFFS μηχανών συσκευασίας πλήρωσης σκονών
| όνομα: | Dxdf-40II αυτόματος συσκευαστής μηχανών συσκευασίας σκονών γεμίζοντας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
20 - 40bags/min πολυ τσάντα τύπων μηχανών συσκευασίας Μ που ταΐζει και μηχανή συσκευασίας
| Όνομα: | Τσάντα μ-τύπων που ταΐζει και που συσκευάζει την μηχανή-πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 25-40bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |
Premade τσαντών σακουλών πολυ συσκευασίας τσιπ σιταριών Doypack μηχανών μίνι
| Όνομα: | Τα τσιπ σιταριών σκάουν τα δημητριακά προ-που γίνονται τις τσάντες την πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |

