Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 197 προϊόντα.
Πολυ σακούλι AirTAC σκονών μηχανών συσκευασίας RZ8 200C για το χυμό
| Όνομα: | Προ-γίνοντη μηχανή συσκευασίας τσαντών γάλακτος και χυμού σκόνη |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
50 ενιαίο φλυτζάνι ρυζιού μηχανών συσκευασίας τσαντών ελάχιστο πολυ 2000ml
| Όνομα: | Ογκομετρικό υλικό πληρώσεως φλυτζανιών για τη μηχανή συσκευασίας ρυζιού και την ενιαία μηχανή συσκευ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 500X600X1100mm |
σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών καφέ Κ 800mm GY 4S SEM αυτόματη περιστροφική
| Όνομα: | SEM-αυτόματη περιστροφική σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης Κ-φλυτζανιών φλυτζανιών καφέ GY-4S |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ημι-αυτοκίνητο |
| Γεμίζοντας κεφάλι: | 1 |
2000ml ηλεκτρική κενή Sealer αεροστεγής σφράγιση μηχανών συσκευασίας
| Όνομα: | Ογκομετρικό υλικό πληρώσεως φλυτζανιών για τη μηχανή συσκευασίας ρυζιού και την ενιαία μηχανή συσκευ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 500X600X1100mm |
Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τα τσιπ μπανανών
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τη μηχανή συσκευασίας Multihead τσιπ μπανανών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Μηχανικός |
| Τύπος συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια, ΔΟΧΕΙΑ, μπουκάλια, βαρέλι, όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία |
Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας VFFS για τις τηγανιτές πατάτες τροφίμων πρόχειρων φαγητών
| όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λωρίδων
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συσκευασίας σάκων σκόνης πολλαπλών λωρίδων |
|---|---|
| Σχήμα: | DXD-F1200E |
| Μήκος σακουλών: | 50120mm (διευθετήσιμος) |
Weigher η μορφή μηχανών συσκευασίας σιταριών VFFS γεμίζει και σφραγίζει 420A
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας VFFS 304SS με πολυ-επικεφαλής Weigher για τα σιτάρια και τα προϊόντα τσιπ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Η μορφή 420MM γεμίζει και σφραγίζει τη συσκευασία
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας VFFS 304SS με Weigher φλυτζανιών για τα σιτάρια και τα προϊόντα τσιπ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Κατόπιν παραγγελίας μίνι μηχανή προσκεφάλων αέρα μεγέθους για τα μαξιλάρια και τη φυσαλίδα
| όνομα: | Μηχανή πλήρωσης ταινιών αεροφυσαλίδων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | τσάντες φυσαλίδων ταινιών φυσαλίδων |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |

