Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 197 προϊόντα.
2000kg ζαρωμένη κατώτατη σφραγίζοντας γραμμή μηχανών συσκευασίας κιβωτίων
| Τύπος: | Ζαρωμένη χαρτοκιβωτίων πεδίων ανυψωτών μηχανών γραμμή μηχανών γεμίζοντας μηχανών σφραγίζοντας |
|---|---|
| Λειτουργία: | σφραγίστε το κιβώτιο με τις ταινίες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
φλυτζάνι νερού κέτσαπ μηχανών συσκευασίας γυαλιού 1750mm πλαστικό 100g
| Όνομα: | Η βουτύρου μηχανή συσκευασίας φουσκαλών κολλών σοκολάτας μελιού κέτσαπ μαρμελάδας φλυτζανιών τύπων σ |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
| Γεμίζοντας κεφάλι: | 6 |
Μηχανή σφράγισης κυλίνδρων με πολλαπλές κεφαλές
| Τύπος συσκευασίας: | Μπουκάλια/δοχεία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Σταματήματα έκτακτης ανάγκης, πόρτα ασφαλείας |
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας γεμίσματος από ανοξείδωτο χάλυβα με οθόνη αφής σφραγίσματος με κυλίνδρους
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό συσκευασίας: | πλαστικό, γυαλί, μέταλλο |
Ασφάλεια μηχανής σφραγίδας γεμίσματος από ανοξείδωτο χάλυβα με σφραγίδα κυλίνδρων πιστοποιημένη CE/ISO9001
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Σταματήματα έκτακτης ανάγκης, πόρτα ασφαλείας |
350ml Sealer περίπτωσης ποτών PLC πνευματική αυτόματη Cartoner μηχανή
| Τύπος: | το χαρτοκιβώτιο γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα πακέτο χαρτοκιβωτίων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Μηχανή αυτοματοποίησης από ανοξείδωτο χάλυβα 304 για γάλα, ποτά, νερό, κρασί, σάλτσα απορρυπαντικού
| Ικανότητα συσκευασίας: | 800-1000 συσκευασίες/ώρα |
|---|---|
| Διάσταση: | Δοκιμαστικό υλικό |
| Πεδίο διαστάσεων: | 200 ml,250 ml, 350 ml, 450 ml, 500 ml, 1 λίτρο |
Μηχανή σφραγίσματος πλήρωσης από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής χωρητικότητας BFS-4500 για 4500 μπουκάλια / κονσέρβες ανά ώρα
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Δύναμη: | 2.5KW |
| Υλικό συσκευασίας: | πλαστικό, γυαλί, μέταλλο |
2.3kw πολυ μηχανή συσκευασίας 160mm καθαριστικές τσάντες ντοματών σάλτσας
| Όνομα: | Ντοματών σάλτσας καθαριστική υγρή τσαντών συσκευασίας μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 110-130 τσάντες/λ. |
| Πλάτος: | 55100mm |

