Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 197 προϊόντα.
Μηχανή πλήρωσης από ανοξείδωτο χάλυβα με πιστοποίηση CE 50-500ml όγκος 2.5kW Power Roller Seal
| Τύπος σφράγισης: | Σφραγισμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό συσκευασίας: | πλαστικό, γυαλί, μέταλλο |
Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών κουτών CH-3000B με ακρίβεια πλήρωσης 0,5-1% για 100% καθαρό χυμό σε μέγεθος 4830mm × 2150mm × 3780mm
| Ακρίβεια πλήρωσης: | 00,5-1% |
|---|---|
| Μέγεθος Μηχανής: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| Μηχανή: | SUS304 |
Μηχανή πλήρωσης αστικών χαρτοκιβωτίων Prisma Shape 330ml 7500CPH υψηλής ταχύτητας για 100% καθαρό χυμό
| Γεμίζοντας σχήμα: | 1000ml Prisma, Square, Or Basis |
|---|---|
| Μέγεθος Μηχανής: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| Μηχανή: | SUS304 |
Ημι αυτόματο χαρτοκιβώτιο συσκευασίας 1L χυμού μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων αετωμάτων τοπ αποστηρωμένο
| Τύπος: | Ημι αυτόματο τοπ αποστηρωμένο χαρτοκιβώτιο αετωμάτων 1L που γεμίζει διαμορφώνοντας τη συσκευασία |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τοπ χαρτοκιβώτιο στεγών πακέτων αετωμάτων χαρτοκιβωτίων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών κουτιών με χωρητικότητα συσκευασίας φ26-φ36 φ/h Μεγέθος καπάκι και κατανάλωση αέρα 3m3/min
| Ελεγχος: | PLC |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 380V/50HZ ή προσαρμοσμένο |
| Μηχανή: | SUS304 |
Μηχανή πλήρωσης ασέπτικης βαλίτσας υψηλής χωρητικότητας με συσκευασία 1000-3000CPH και ακρίβεια πλήρωσης 0,5-1% για 1000ml Πρίσμα, τετράγωνο ή βάση
| Μοντέλο: | CH-3000B |
|---|---|
| Διάλυμα: | Έργο Turn Key |
| Μέγεθος Μηχανής: | 4830mm×2150mm×3780mm |
4kw υγρή μηχανή πλήρωσης σακουλιών που σφραγίζει συσκευασία τσαντών 1500g την προ γίνοντη
| Όνομα: | Υγρό και παχύ υγρό προ-που γίνεται τη μηχανή συσκευασίας τσαντών την πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών χαρτοκιβωτίων με κατανάλωση αέρα 3m³/min για 1000ml Prisma Square ή Basis και υλικό SUS304
| Μοντέλο: | CH-3000B |
|---|---|
| Ελεγχος: | PLC |
| Διάλυμα: | Έργο Turn Key |
SUS304 πρωτεϊνικό Jaggery μηχανών πλήρωσης εξοπλισμού συσκευασίας σκονών
| Όνομα: | Η σκόνη χυμού καφέ γάλακτος προ-που γίνεται τοποθετεί την πολυ μηχανή συσκευασίας σε σάκκο |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών καρτονιών CH-6000 με κατανάλωση ισχύος 23kW για 100% καθαρό χυμό σε 200 ml Πρίσμα, τετράγωνο ή βασικό μορφότυπο
| Τροφοδοτικό: | 380V/50HZ ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διάλυμα: | Έργο Turn Key |
| Ακρίβεια πλήρωσης: | 00,5-1% |

