Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 197 προϊόντα.
τοπ μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων αετωμάτων 70mm
| Τύπος: | Τα Gable-Top χαρτοκιβώτια γεμίζουν και σφραγίζουν τη μηχανή με Applicator καλυμμάτων το αποστηρωμένο |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τοπ χαρτοκιβώτια στεγών χαρτοκιβωτίων, τοπ χαρτοκιβώτια αετωμάτων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Μηχανή πλήρωσης υγρού σε γυάλινα μπουκάλια Αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής αμιγούς νερού
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 6000BPH |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Rinsing head: | 18 |
Μικρά ενεργειακά ποτά μπύρα κόλα αφρώδες νερό ποπ κονσέρβα μηχανή πλήρωσης για την γραμμή παραγωγής
| Δυνατότητα παραγωγής ((500 ml) ((b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Πρότυπο μπουκαλιών από πολυεστέρα: | Διάμετρος φιάλης 40-80 ύψος φιάλης 130-250mm |
| Κατανάλωση νερού για μπουκάλι νερού: | 1300kg/ώρα |
Υψηλής Ταχύτητας Μηχανή Γεμίσματος Ασηπτικής Κάρτον από Ατσάλι 304 με πίεση αέρα 0,6-0,8Mpa
| Ταχύτητα πλήρωσης: | 2000-5000 Καρτόνια/ώρα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V/50Hz |
| Υλικό: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
Ποτών πνευματικό αργίλιο μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων τούβλου το αποστηρωμένο τοποθέτησε το ρόλο σε στρώματα
| Τύπος: | Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων τούβλου μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων Aspetic τύπων συσκ |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα χαρτοκιβώτια χαρτοκιβωτίων, |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Αυτόματο MJ 2400 αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων 1000ML για το ποτό γάλακτος
| Όνομα: | Αυτόματη χαρτοκιβωτίων τύπων σφραγίζοντας μηχανών 1000ML μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων νερού αποστηρ |
|---|---|
| Χρήση: | γεμίζοντας συσκευασία χυμού γάλακτος ποτών |
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα χαρτοκιβώτια χαρτοκιβωτίων, |
20000-22000BPH Φρούτο Σόδα Σπινθηροποιημένα Ανθρακούχα Ποτά CSD αυτόματο μπουκάλι υγρό μηχανή πλήρωσης
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Σαμπάνια Κύπελλο κρασιού Ατμόσφαιρο Νερό Λιπαρό Ποτό CSD Ανθρακούχο Κύπελλο Μπίρας Σόδα Μπουκάλι Γεμιστήρας
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας για την πλήρωση από ασηπτικά κουτιά
| Χωρητικότητα πλήρωσης: | 1-330 ml |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων |
| Κατανάλωση αέρα: | 3m ³ /min |
Ημι αυτόματη λειτουργία αετωμάτων γεμίζοντας μηχανών εγγράφου 1.5L τοπ πολυ
| Τύπος: | Ημι αυτόματο αποστηρωμένο χαρτοκιβώτιο εγγράφου τούβλου 1L που γεμίζει διαμορφώνοντας την πολλών χρή |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα πακέτο χαρτοκιβωτίων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |

