Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 420 προϊόντα.
500 ml Μεγάλος όγκος φιάλη έγχυσης γεμίζει γραμμή παραγωγής Αυξήστε την αποτελεσματικότητα της παραγωγής
| Χρόνος παράδοσης: | 60 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Western Union, L/C, T/T, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1+PC+60 ημέρες |
115 PSI Μέγιστη πίεση Στρογγυλεμένος αεροσυμπιεστής 0,26M3/min 115psi/8bar
| Αεροπορική παράδοση: | 206/0.206 |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | 115 PSI/8BAR |
| Υπόθεση: | Νέος συμπιεστής αέρας |
90×2mm Κύλινδρο Ψυγμένο με αέρα Ανταλλακτικός συμπυκνωτής έμβολο 6HP/5,5KW Μέθοδος ψύξης
| Σχήμα: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| Δύναμη (KW/HP): | 5.5/6.0 |
| Διάμετρος κυλίνδρου × αριθμός.: | 90×2 |
DV-2065 Ανθεκτικός συμπυκνωτικός συμπυκνωτής με έμβολο 60-90 dB χαμηλού θορύβου
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός, εμπορικός, κατοικημένος |
|---|---|
| Λιπαντική: | Ελαιοκαθαρισμένα |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 920 στροφές ανά λεπτό |
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών κομψός-75A 55kw 75hp 380V |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 9.8m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
40HP 10 μικρός περιστροφικός αεροσυμπιεστής 30kw βιδών φραγμών φορητός
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος φορητός αεροσυμπιεστής βιδών 30kw 40hp κομψός-40A 10Bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.4m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Direct Driven Rotary Screw Air Compressor 7.5kw 10hp Air Cooling
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος μικρός Rotay αεροσυμπιεστής βιδών 7.5kw 10hp κομψός-10A 10bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.0m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 (V//Hz) |
Άμεση Drive περιστροφική αερόψυξη αεροσυμπιεστών 7.5kw 10hp βιδών
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος μικρός Rotay αεροσυμπιεστής βιδών 7.5kw 10hp κομψός-10A 10bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.0m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 (V//Hz) |
περιστροφικός άμεσος αεροσυμπιεστών τύπων βιδών 7.5kw 10hp Drive
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος μικρός Rotay αεροσυμπιεστής βιδών 7.5kw 10hp κομψός-10A 10bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.1m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 (V//Hz) |
45kw αεροσυμπιεστής ελικοειδές 25um 68db1000mm 900kgs βιδών
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής 8Bar βιδών κομψός-60A 45kw 60hp |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 7.5m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

