Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 4hp air compressor head ] αγώνας 5 προϊόντα.
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής επικεφαλής 0.36m3/Min σχεδίου 3KW 4HP πετρελαίου
| Όνομα: | 3KW/4.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.36m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*3 |
Η αεραντλία 3KW 4HP διευθύνει τη διπλή χαμηλή δόνηση κυλίνδρων
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 3KW/4.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.3m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 70mm*2 |
επικεφαλής 4 HP συμπιεστών βιδών 0.8Mpa 115psi περιστροφικά υψηλά
| Όνομα: | 3KW/4.0HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.36m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*3 |
Καθεστώς μετατόπισης 8Bar Αντικατάστατο έμβολο κεφαλή συμπιεστή Τρία κύλινδρο
| Κύλινδρο: | 65 mm*3 |
|---|---|
| Τύπος: | Κεφαλή συμπιεστή με θετική μετατόπιση |
| Σχήμα: | DW-3065 |
4HP/3.0KW Αθόρυβος αλληλοεξοπλισμός συμπυκνωτή κομπρέσουρα ρυθμιζόμενη ταχύτητα 920 στροφές ανά λεπτό πίεση 8bar
| Δύναμη: | 4HP/3,0KW |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 920 στροφές ανά λεπτό |
1

