Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 4hp piston type air compressor ] αγώνας 7 προϊόντα.
απλή λειτουργία αεροσυμπιεστών τύπων εμβόλων 3000W 4HP
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων κυλίνδρων 11kw 15hp 380v 3 τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 100mm*3 |
εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων 4hp 300L με το μόνο σύστημα προστασίας
| Όνομα: | προσανατολισμένος προς εναλλάσσοντας αεροσυμπιεστής εμβόλων κυλίνδρων 7.5kw 10hp 380v 2 τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.05m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 105mm*2 55mm*2 |
4HP 220V Χρησιμοποιούμενος βιομηχανικός συμπιεστής για βαριές εφαρμογές Βρείτε τον καλύτερο αντισυμπιεστή έμβολο
| Τύπος: | Εναλλακτικό έμβολο |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα: | 3,0 KW |
| Εργασιακή πίεση: | 8 bar |
Η αεραντλία 3KW 4HP διευθύνει τη διπλή χαμηλή δόνηση κυλίνδρων
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 3KW/4.0HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.3m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 70mm*2 |
4HP/3.0KW Αθόρυβος αλληλοεξοπλισμός συμπυκνωτή κομπρέσουρα ρυθμιζόμενη ταχύτητα 920 στροφές ανά λεπτό πίεση 8bar
| Δύναμη: | 4HP/3,0KW |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 60 DB |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 920 στροφές ανά λεπτό |
Δυνατός συμπίεστος έμβολο 4HP 380v για βαριές ανάγκες Πολυδιάστατος
| Δύναμη κινητήρα: | 3,0 KW |
|---|---|
| Βάρος: | 95 κλ |
| Τύπος: | Εναλλακτικό έμβολο |
Καθεστώς μετατόπισης 8Bar Αντικατάστατο έμβολο κεφαλή συμπιεστή Τρία κύλινδρο
| Κύλινδρο: | 65 mm*3 |
|---|---|
| Τύπος: | Κεφαλή συμπιεστή με θετική μετατόπιση |
| Σχήμα: | DW-3065 |
1

