Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 500w multi packing machine ] αγώνας 22 προϊόντα.
500W/800W Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή Τρίτης Φάσης 380V/60Hz Ή 440V/60Hz Σύστημα Ελέγχου PLC
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Δύναμη: | 500W/800W |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
Σύστημα ελέγχου PLC Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή 500W / 800W Για συνεπή και συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| σύστημα επίδειξης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
Πολυλειτουργική πλήρως αυτόματη υψηλής ταχύτητας κάθετη συσκευασία σακουλών με 500W / 800W
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Μηχανή συσκευασίας με πολλαπλή οθόνη αφής PLC 220V 50 - 60Hz και πίεση αέρα 0,4 - 0,6Mpa
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Χρώμα: | Customed |
Εικονική οθόνη Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή υψηλής απόδοσης 500W / 800W
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Σύνθετη και ευέλικτη μηχανή πολλαπλών συσκευασιών 2800*1550*1750mm
| Δύναμη: | 500W/800W |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Χρώμα: | Customed |
Μηχανή πολλαπλής συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα για συσκευασία υψηλής ταχύτητας 90 - 100 σακούλες/λεπτο
| Ζυγίστε: | 3500kg |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Δύναμη: | 500W/800W |
Μηχανή πολλαπλής συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα για ταχεία και αποτελεσματική ταχύτητα συσκευασίας 90-100 σακούλες/λεπτο
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
Φορητή υπερηχητική σημείων συγκόλλησης μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ τριφασικό 220V
| Όνομα: | Φορητή υπερηχητική μηχανή συγκόλλησης σημείων -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220v 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Ηλεκτρική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών αυτοματοποιημένη συσκευασία κιβωτίων και ρομποτική μηχανή συσκευασίας παλετιστών
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |

