Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 500w multi packing machine ] αγώνας 22 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών χρήσεων με οθόνη αφής με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Η συσκευή συσκευασίας πολυσκοπικών μεταλλικών κονσέρβων με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Μηχανή γέμισης και σφράγισης κονσερβοειδών για σκόνη |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 25-50 κονσέρβες/min |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Αξιόπιστη και αποτελεσματική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών για επαγγελματίες της βιομηχανίας
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Ζυγίστε: | 3500kg |
Συστήματα οθόνης αφής Πολλαπλής χρήσης Μηχανή συσκευασίας
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών συσκευασιών PLC με οθόνη αφής
| σύστημα επίδειξης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
Μηχανή συσκευασίας σακουλών 500W / 800W με οθόνη αφής για βελτιωμένη συσκευασία
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Χρώμα: | Customed |
Μηχανή αυτοματοποιημένης συσκευασίας σωματιδίων από ανοξείδωτο χάλυβα για συνεπή συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
Μηχανή συσκευασίας αλεύρων ηλεκτρικής ενέργειας τριών φάσεων 380V/60Hz 90 - 100 σακούλες/min
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| μέγεθος: | 2800*1550*1750mm |
Αυτοματοποιημένη Πολυδιάστατη Μηχανή Συσκευής Τσακίων με Ρυθμιστή Τετάρτη και Πίεση Αέρα 0,4-0,6Mpa
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
Μηχανή συσκευασίας αλευριού με ρυθμιστή πίεσης αέρα
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 2500kg |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) 4,5KW |

