Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ rotary screw air compressor parts ] αγώνας 52 προϊόντα.
Direct Driven Portable Screw Air Compressor Air Cooling14L 3 Phase 11kw
| Ονομα: | Φορητός βιδωτός αεροσυμπιεστής μπεζ 11kw 14L 3 Phase Air Cooling Driect Driven |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 220/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Άμεση Drive φορητή αερόψυξη 14L 3 φάση 11kw αεροσυμπιεστών βιδών
| Όνομα: | Μεταβλητός συχνότητας αέρας Cooling14L 3 φάση 11kw αεροσυμπιεστών βιδών έναρξης άμεσος Drive φορητός |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.6m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 220/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Ηλεκτρικός φορητός δύο σταδίων συμπυκνωτής αέρα με βίδες
| Cooling System: | Air-Cooled |
|---|---|
| Pressure: | High |
| Weight: | Light |
3 HP 120V/240V Χωρίς πετρέλαιο Quincy βίδα αεροσυμπιεστή κεφαλή πετρελαίου λιπαντική αντλία με συνθετικό πετρέλαιο
| Tank Capacity: | 30 Gallons |
|---|---|
| Maximum Pressure: | 125 PSI |
| Oil Sight Glass: | Yes |
3 φάσεις ηλεκτρικός φορητός συμπυκνωτής αέρα με βίδα
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Durability: | High |
| Weight: | Light |
Υψηλής πίεσης και μεγάλης εκτόξευσης ατμοσφαιρικός συμπιεστής βελτιώνει τις βιομηχανικές διεργασίες
| Μέθοδος εκκίνησης: | μεταβλητή συχνότητα μόνιμου μαγνήτη |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V/50Hz |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20℃~+45℃ |
Ροταριακό κομπρεσέρ αέρα βίδα 10hp Για αέρα βούρτσισμα / καθαρισμός φούσκας / Bolting / Plug για αρσενικό σωλήνα κήπου
| Σχήμα: | Ειδικότερα: |
|---|---|
| Παροχή μέσω αέρα ((m3/min/Mpa): | 8.2/0.7;7.5/0.8;6.8/1.0;6.0/1.2 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία (℃): | ≤45℃ |
Ηλεκτρικός περιστροφικός φορητός αεροσυμπιεστής υψηλής πίεσης 28L 6,2m3/Min 50Hp 37kw 8bar
| Ονομα: | Φορητός αεροσυμπιεστής υψηλής πίεσης 28L 6,2m3/Min 50Hp 37kw Electric Rotary Screw Air Compressor 8b |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 6.2m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου ανταλλακτικών αεροσυμπιεστών Plt φορητό περιστροφικό
| Τύπος: | ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου |
|---|---|
| εφαρμογή: | για τον αεροσυμπιεστή βιδών |
| Υλικό: | Υψηλό υλικό quakity |
120V/240V Κουίνσι βίδα NorthStar Ηλεκτρικός κομπρεσέρ αέρα κεφάλι 1080RPM Ταχύτητα με 30 γαλόνια δεξαμενή
| Amps: | 15/7.5 |
|---|---|
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
| Τετάρτη: | 120V/240V |

