Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ rotary screw air compressor parts ] αγώνας 52 προϊόντα.
Συμπυκνωτής βίδα περιστροφής με άμεση κίνηση χαμηλού θορύβου
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
Ελαίου λιπασμένο 3 HP κεφαλή συμπίεσης αέρα με 125 PSI μέγιστη πίεση
| Μέγιστη πίεση: | 125 PSI |
|---|---|
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
| Δυνατότητα δεξαμενής: | 40 λίτρα |
Αεροσυμπιεστή κεφαλής για βιομηχανική χρήση
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
|---|---|
| Κύλινδρο: | 90 mm*2 |
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
3 HP Ηλεκτρικός Δυο-Στάδιο Συμπυκνωτή Αέρα αντλία 10 γαλόνια χωρητικότητα δεξαμενής Για επαγγελματία
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
| Αριθμός κυλίνδρων: | 2 |
Ηλεκτρικό χυτοσίδηρο κεφαλής συμπίεσης αέρα για δεξαμενές 30 γαλόνια 125 PSI Max πίεση
| Τύπος πετρελαίου: | Συγχρονισμένα |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | 125 PSI |
| Amps: | 15/7.5 |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld Κεφαλή συμπιεστή αέρα χυτοσίδηρου 10 γαλόνια χωρητικότητα δεξαμενής
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Πίεση: | 0.8Mpa/115psi |
| Τετάρτη: | 120V/240V |
Δύο σταδίων 15 ίππων ατμοσφαιρικός συμπιεστής τύπου βίδες
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Reliability: | High |
| Durability: | High |
Κατώτατο επίπεδο θορύβου 60DB 90mm*2 κυλίνδρος βιομηχανικής κλάσης αλληλοεπιμετωπίσματος αέρα με έμβολο για την απόδοση
| Επίπεδο θορύβου: | 60 dB |
|---|---|
| Βάρος: | 29KG |
| Αποτελεσματικότητα: | Μέχρι 95% |
Υψηλής απόδοσης ατμοσφαιρικός συμπιεστής με έμβολο 8bar πίεση για βιομηχανικά
| Σχήμα: | DW-0.36/8 |
|---|---|
| Δύναμη (KW/HP): | 3.0/4.0 |
| Διάμετρος κυλίνδρου × αριθμός.: | 65×3 |

