Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 2hp air compressor ] αγώνας 31 προϊόντα.
IP55/54 Συμπυκνωτής αέρα με κινητήρα ηλεκτρικού κινητήρα για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Μέγεθος (L × W × Hmm): | 70×31×66 |
|---|---|
| Τύπος: | αεροσυμπιεστής |
| Αεροπορική παράδοση ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
Δυνατός 2.5HP 220V άμεση ισχύς αεροσυμπιεστή άμεση σύνδεση αεροσυμπιεστή με διπλό μετρητή
| Βάρος: | 23kgs |
|---|---|
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Δύο μετρητές, σύνδεσμος γρήγορης σύνδεσης, προστασία από θερμική υπερφόρτωση |
| Μέγεθος: | 27.5 X 22 X 44 ίντσες |
220V Direct Drive Air Compressor Τέλειος συνδυασμός απόδοσης για την επιχείρησή σας
| Αεροπορική παράδοση ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένος |
| Βάρος: | 23kgs |
26KGS 7,8 άμεση βίδα λαστιχένιο Whell αεροσυμπιεστών Drive Cfm
| Όνομα: | Άμεσος αεροσυμπιεστής εμβόλων Drive αεροσυμπιεστών 8bar 24L 7.8cfm |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
115psi μίνι φορητός αεροσυμπιεστής με τη δεξαμενή 5018 μπλε φραγμών
| Όνομα: | μίνι ηλεκτρικός μικρός φορητός 24L 8bar 220v κατευθύνει τον οδηγημένο αεροσυμπιεστή |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
1800w τύπος 56mm εμβόλων αεροσυμπιεστών Drive μηχανών καλώδιο χαλκού
| Όνομα: | Άμεσο καλώδιο χαλκού αεροσυμπιεστών Drive cOem 1800w 2.5hp 2024B |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
115psi άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
| Όνομα: | Αεροσυμπιεστής υψηλού φορητός άμεσος Drive, με την τάση 50L 220v |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
0.8Mpa άμεσο εναλλασσόμενο ρεύμα φορητό 24L 0.206m3 λ. αεροσυμπιεστών Drive
| Όνομα: | Μικρός φορητός άμεσος Drive αεροσυμπιεστής δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος τύπων εμβόλων ικανότητας |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
25L προσανατολισμένος προς τη ζώνη συμπιεστής οριζόντιος αεροσυμπιεστής 60mm λίτρου
| Όνομα: | Κίτρινοι άμεσοι αεροσυμπιεστές Drive λίτρου 1.5KW 8bar 25L |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
25kg ο άμεσος Μαύρος Drive ζωνών αεροσυμπιεστών 50l Drive για την εγχώρια διακόσμηση
| Όνομα: | 50 άμεσος αεροσυμπιεστής Drive λίτρου, καλώδιο χαλκού συμπιεστών |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |

