Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 2hp air compressor ] αγώνας 31 προϊόντα.
26KGS ενιαίος αεροσυμπιεστής 47mm εμβόλων ο ελάχιστος Μαύρος 0.206m3
| Όνομα: | Ενιαίος αεροσυμπιεστής Drive εμβόλων άμεσος με το δεύτερο μετρητή πίεσης |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
1.5KW κεφάλι αεροσυμπιεστών 2 HP για τον εναλλάσσοντας συμπιεστή εμβόλων
| Όνομα: | 1.5KW/2HP προσανατολισμένο προς τη ζώνη εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 55mm*2 |
1030RPM 2.2KW κεφάλι αεροσυμπιεστών 3 HP με τα ειδικά λαστιχένια πόδια
| Όνομα: | Προσανατολισμένο προς εναλλάσσοντας κεφάλι αεροσυμπιεστών εμβόλων τύπων 1.5KW/2HP Itly τη ζώνη |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.2m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 65mm*2 |
0.8Mpa άμεση βίδα 120V γκρίζο Slient αεροσυμπιεστών Drive
| Δύναμη: | 1.5kw/2hp |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
2.5 HP 115 PSI μόνιμος μαγνητικός κινητήρας αεροσυμπιεστής με διπλό μετρητή και προστασία από θερμική υπερφόρτωση
| Μέγεθος: | 27.5 X 22 X 44 ίντσες |
|---|---|
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Δύο μετρητές, σύνδεσμος γρήγορης σύνδεσης, προστασία από θερμική υπερφόρτωση |
| Δύναμη: | 2HP/1.5KW |
Βιομηχανική κεφαλή συμπίεσης αέρα με ανώτερη απόδοση και αντοχή
| Σχήμα: | DV-2065 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 120V/240V |
| Δύναμη: | 1.5KW/ 2 HP |
Αεροσυμπιεστή κεφαλής για βιομηχανική χρήση
| ΡΡΜ του κινητήρα: | 3450 |
|---|---|
| Κύλινδρο: | 90 mm*2 |
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld Κεφαλή συμπιεστή αέρα χυτοσίδηρου 10 γαλόνια χωρητικότητα δεξαμενής
| Ιπποδύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Πίεση: | 0.8Mpa/115psi |
| Τετάρτη: | 120V/240V |
120V ενιαίο καλώδιο 22kg 2024B χαλκού ζωνών Drive συμπιεστών εμβόλων
| Δύναμη: | 1.5kw/2hp |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
Ηλεκτρικός φορητός διπλής ενέργειας εναλλάσσοντας συμπιεστής 2HP 8bar JV-0.17/8
| όνομα: | 2HP 8bar JV-0.17/8 διπλής ενέργειας υψηλή αποδοτικότητα συμπιεστών εναλλαγής |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.17m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 51mm*2 |

