Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 2hp air compressor ] αγώνας 31 προϊόντα.
Υψηλή απόδοση 2HP/1.5kw αεροσυμπιεστής με βάρος 23KGS και 206/0.206 Air Delivery
| Μέγιστη πίεση: | 115 PSI |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη κατηγορία: | Διάκριση IP54 |
| Βάρος: | 23kgs |
Αεροσυμπιεστής άμεσης κίνησης 2HP/1.5kw Ιδανική λύση με χωρητικότητα δεξαμενής 50L
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά: | Δύο μετρητές, σύνδεσμος γρήγορης σύνδεσης, προστασία από θερμική υπερφόρτωση |
|---|---|
| Δύναμη: | 2HP/1.5KW |
| Μέγεθος (L × W × Hmm): | 70×31×66 |
2HP/1.5kw άμεση κίνηση αεροσυμπιεστή 150 λίβρες χωρητικότητα για βιομηχανικές ανάγκες
| Δυναμικότητα: | 19 M3/min @ 116psi/8bar |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | 125 PSI |
| Αεροπορικός τέρμα: | HANBELL (Ταϊβάν) |
115 PSI Μέγιστη πίεση Στρογγυλεμένος αεροσυμπιεστής 0,26M3/min 115psi/8bar
| Αεροπορική παράδοση: | 206/0.206 |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | 115 PSI/8BAR |
| Υπόθεση: | Νέος συμπιεστής αέρας |
8Bar άμεσος αεροσυμπιεστής 115psi 2hp Drive εμβόλων
| Όνομα: | Άμεσος Drive 2hp 8Bar CE αεροσυμπιεστής εμβόλων με τη δεξαμενή 24L |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
ενιαίο έμβολο αεροσυμπιεστών Drive 2hp 1.5kw άμεσο 24 λίτρο
| Όνομα: | φορητός φραγμός 2hp 8 άμεσος οδηγημένος αεροσυμπιεστής δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος εμβόλων εκτύπ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
50 λίτρο General Electric 56mm μικρή προσανατολισμένη προς τη ζώνη ζώνη αεροσυμπιεστών 1.5KW
| Όνομα: | 2HP το /1.5KW 220 βολτ 24 άμεσο καλώδιο χαλκού αεροσυμπιεστών Drive της General Electric 50 λίτρου |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
24 ηλεκτρικός 2800Rpm αεροσυμπιεστής τύπων εμβόλων λίτρου με τη δεξαμενή
| Όνομα: | 24 ηλεκτρικός φραγμός περιστροφής/λεπτό 8 αεροσυμπιεστών 2hp 115 PSI 2800 Drive Direcr λίτρου |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0.206m ³ /min |
| Κύλινδρος: | 47mm*1 |
19 M3/min 116psi/8bar χωρητικότητα άμεση κίνηση αεροσυμπιεστή με διπλό μετρητήv θερμικό σχεδιασμό 2HP/2.5HP 1.5KW 50L
| Η τάση/συχνότητα ((V/Hz) r: | 220/50 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου × αριθμός.: | 47 × 1 |
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένη |
Φορητός αέρας συμπίεσης με άμεση κίνηση με κινητήρα IP55/54 και τάση 220V
| Αεροπορική παράδοση ((L/Min/m3 /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένη |
| Δυνατότητα εκτόξευσης: | 220/50 |

