Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 197 προϊόντα.
Μηχανή Σφράγισης Δίσκων DQ-5 για Συσκευασία Τροφίμων και Κρεάτων σε Πλαστικά Δοχεία, Μηχανή Σφράγισης Δίσκων Τροφίμων με εγκάρσια κοπή
| όνομα: | 304 Μηχανή συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα Compact Χειροκίνητο χειροκίνητο μηχάνημα σφράγισης θερμ |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | κινηματογραφική ταινία |
| Τύπος: | Εγχειρίδιο |
Ltdx-110 μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Λειτουργία: | συσκευάζοντας τσάι στις τσάντες εγγράφου φίλτρων |
Με δύο θαλάμους 4 χρόνοι/ελάχιστη κενή μηχανή συσκευασίας επιτραπέζιων κορυφών μηχανών συσκευασίας σφραγίδων
| Τύπος: | μηχανή κενής συσκευασίας |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Πολυσύνθετη Weigher πλήρωσης κόκκων κάθετη σφραγίζοντας πολυ επικεφαλής μηχανή
| όνομα: | Κοκκώδης πολυ επικεφαλής weigher |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Νάυλον τσάντες, πλαστικές τσάντες, τσάντες εγγράφου, κ.λπ. |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
HCZ-130 Οριζόντια συσκευασία συσκευασίας για την αποθήκευση χαρτοκιβωτίων για φιάλες και μπουκάλια, καλλυντικά
| Κατανάλωση: | 50-130 κιβώτια/min |
|---|---|
| Κουτί. μέγιστο μέγεθος: | 200×90×80mm ((LxWxH) |
| Κουτί.ελάχιστο μέγεθος: | 55×20×12mm ((L×W×H) |
Ηλεκτρική συσκευασία κυματοειδών κιβωτίων ZYK-09
| Τύπος: | ZYK-09 |
|---|---|
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίων: | (L) 250-400 ((W) 180-320 ((H) 150-350mm |
| Πλάτος ταινιών: | 48 χιλιοστά |
Βάλτε το πλαστικό μέταλλο μηχανών Palletizer ρομπότ χαρτοκιβωτίων αυτόματο πλήρως
| Τύπος: | Συσκευάζοντας γραμμή, πλήρως αυτόματη |
|---|---|
| Όνομα: | το ρομπότ και pallertizer η μηχανή βάζουν τα χαρτοκιβώτια ή τις τσάντες επάνω στις παλέτες ή λαμβάνο |
| Υλικό συσκευασίας: | πλαστικό, μέταλλο, γυαλί, ξύλο |
2 παρόδων PLC 220L πολυ συσκευασίας σάλτσα 220mm κολλών σακουλιών μηχανών υγρή
| Όνομα: | 2 πολυ υγρό σακουλιών μηχανών συσκευασίας παρόδων και μηχανή συσκευασίας σάλτσας κολλών |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
Αυτόματη Sanitizer μηχανών συσκευασίας σακουλιών πολυ πάροδος σακουλιών
| Όνομα: | Πολλών δρόμων αυτόματο στιγμιαίο Snus, ζάχαρη, αρμέγει την πολυ μηχανή συσκευασίας υπολοχαγός-G6L |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
4 πάροδοι 90mm φύλλο αλουμινίου 90mm μηχανών συσκευασίας σακουλιών για τη σκόνη χορταριών καφέ
| Όνομα: | Καφέ χορταριών σκονών μικρή σιταριών πολλών δρόμων ραβδιών σακουλιών πίσω σφραγίζοντας μηχανή συσκευ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |

