Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 197 προϊόντα.
Ο πολυ δίσκος μηχανών συσκευασίας 1415 χιλ. που σφραγίζει τους νωπούς καρπούς τροφίμων 3kg προσκολλάται ταινία
| Όνομα: | Τα αυτόματα καρυκεύματα/οι νωποί καρποί προσκολλώνται δίσκος μηχανών συσκευασίας ταινιών που σφραγίζ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 840 X 888 X 1415 χιλ. |
Μικρή μηχανή συσκευασίας τσαντών καφέ σταλαγματιάς μηχανών σακουλών καφέ μαγιονέζας 110V
| Όνομα: | μικρό κάθετο άλας ζάχαρης και υγρές τσάντες τσαγιού πιπεριών που γεμίζουν την υγρή μηχανή συσκευασία |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα, έγγραφο φίλτρων |
Πλήρης αυτόματη μηχανή συσκευασίας PE NILO που ζυγίζει 520V OPP
| Όνομα: | Αυτόματη ζυγίζοντας τροφίμων ρυζιού πλήρης-αυτόματη μηχανή συσκευασίας σφραγίδων τροφίμων κενή 304SS |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Τοποθετημένη σε στρώματα PE κυλώντας ταινία OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE |
| Δύναμη: | 220V 50/60HZ 2KW |
Αυτόματη εγγράφου πλαστική μηχανή συσκευασίας φουσκαλών πολυ 10-15 φορές/λ.
| Όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
HCZ-130 Οριζόντια συσκευασία συσκευασίας για την αποθήκευση χαρτοκιβωτίων για φιάλες και μπουκάλια, καλλυντικά
| Κατανάλωση: | 50-130 κιβώτια/min |
|---|---|
| Κουτί. μέγιστο μέγεθος: | 200×90×80mm ((LxWxH) |
| Κουτί.ελάχιστο μέγεθος: | 55×20×12mm ((L×W×H) |
420F κάθετη πολυ λειτουργία ροής 2000ml μηχανών συσκευασίας σακουλών
| Όνομα: | 420F κάθετη μηχανή συσκευασίας μηχανών συσκευασίας Vffs τύπων με το υλικό πληρώσεως τρυπανιών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Προαιρετική κάθετη σφραγίδα 480C μορφής μηχανών συσκευασίας ανελκυστήρων
| Όνομα: | 480C κάθετος τύπος με το έμβολο που μετρά την προαιρετική πολυ μηχανή συσκευασίας συστημάτων και ανε |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
Κολλητική ταινία 500mm ζαρωμένη χαρτοκιβώτιο σφράγιση μηχανών συσκευασίας κιβωτίων
| Τύπος: | Αυτόματη κολλητικών ταινιών χαρτοκιβωτίων μηχανή συσκευασίας κιβωτίων σφραγίζοντας |
|---|---|
| Λειτουργία: | σφραγίστε το κιβώτιο με τις ταινίες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Αυτόματη πυραμίδα μηχανών συσκευασίας τσαντών τσαγιού της PL 2T 20ml τριγώνων
| Λειτουργία: | συσκευάζοντας τσάι στις τσάντες εγγράφου φίλτρων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Μέγεθος τσαντών εσωτερικό: | Λ 5070mm W50-80mm |
500kg αυτόματη μηχανή συσκευασίας χαρτοκιβωτίων κιβωτίων που σφραγίζει 1935mm
| Όνομα: | Αυτόματο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων εγγράφου που δημιουργεί διαμορφώνοντας ζαρωμένη τη μηχανή μηχανή συσκ |
|---|---|
| Λειτουργία: | ανοικτός και σφραγίστε το κιβώτιο με τις ταινίες |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |

