Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 420 προϊόντα.
HCZ-130 Οριζόντια συσκευασία συσκευασίας για την αποθήκευση χαρτοκιβωτίων για φιάλες και μπουκάλια, καλλυντικά
| Κατανάλωση: | 50-130 κιβώτια/min |
|---|---|
| Κουτί. μέγιστο μέγεθος: | 200×90×80mm ((LxWxH) |
| Κουτί.ελάχιστο μέγεθος: | 55×20×12mm ((L×W×H) |
Ηλεκτρική συσκευασία κυματοειδών κιβωτίων ZYK-09
| Τύπος: | ZYK-09 |
|---|---|
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίων: | (L) 250-400 ((W) 180-320 ((H) 150-350mm |
| Πλάτος ταινιών: | 48 χιλιοστά |
Αυτόματη συσκευή συσκευασίας μασκών από πάστα HCZ-120T Τετραμερή σφραγισμένη συσκευασία σακούλας
| Τύπος: | HCZ-120T |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 50-130 κιβώτια/min |
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
HCZ-80 Πολυ αυτόματη μηχανή καρατογράφησης για φιάλες φουσκάλες και καλλυντικά
| Τύπος: | HCZ-80 |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 50-90 κιβώτια/min |
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
Πολυλειτουργικό αυτόματο μηχάνημα συσκευασίας φωτισμού AC220V 50Hz HCZ-80
| Κατανάλωση: | 50-70 καρτούν/min |
|---|---|
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
| Μέγιστο μέγεθος κουτιού: | 200×90×80mm |
Μηχανή συσκευασίας χάρτου/θερμικής συρρίκνωσης HCZ-BX για LED
| Τύπος: | HCZ-BX |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 15-30 σακούλες/δευτερόλεπτο |
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
Πολλαπλές αυτόματες μηχανή χαρτογραφίας HCZ-130H Για καλλυντικά συσκευασία συσκευασίας
| Τύπος: | HCZ-130H |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 50-100 κιβώτια/min |
| Ποιότητα κουτιού: | 250-350g/m2 ((Σύμφωνα με το μέγεθος του κουτιού και αποφασίστε) |
Μεγάλη ταχύτητα πλήρως αυτόματη συσκευαστή συσκευασίας GZB-Z60 για επανασυσκευασμένα αλουμινίου πλαστικών φουσκάλων
| Τύπος: | GZB-Z60 |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 30-100 σακούλες/δευτερόλεπτο (ανάλογα με τα υλικά συσκευασίας) |
| Μέγεθος συσκευασίας: | L80-180mm,W30-110mm,H5-35mm ((Σχεδιασμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις των χρηστών) |
Αυτοματοποιημένη μηχανή συσκευασίας BL-550A για ομάδες τροφίμων, ποτών και καλλυντικών
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 20-30bags/min |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Πίνακας PO,POF |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V/50Hz.220V/60Hz |
Μηχανή συσκευασίας 3D διαφανούς ταινίας
| Κατανάλωση: | 30-100bags/Min |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Φόρμα BOPP, PVC |
| Μέγεθος συσκευασίας: | Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: |

