Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 3 in 1 water filling machine ] αγώνας 420 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας υγρών για σόδα χυμούς τσάι μπύρα ποτά πλυντήριο καθαριστικό σαμπουάν
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Αυτόματη συσκευή συσκευασίας σκόνης για τρόφιμα
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Επαγγελματική μηχανή συσκευασίας κενού για κρέας, καρύδια και λαχανικά 10g-200g
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλής ταχύτητας προετοιμασμένη μηχανή κενού με περιστρεφόμενα κύπελλα |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη L80-180mm W50-120mm |
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λωρίδων
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συσκευασίας σάκων σκόνης πολλαπλών λωρίδων |
|---|---|
| Σχήμα: | DXD-F1200E |
| Μήκος σακουλών: | 50120mm (διευθετήσιμος) |
Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών κουτιών με χωρητικότητα συσκευασίας φ26-φ36 φ/h Μεγέθος καπάκι και κατανάλωση αέρα 3m3/min
| Ελεγχος: | PLC |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 380V/50HZ ή προσαρμοσμένο |
| Μηχανή: | SUS304 |
Μηχανή Σφράγισης Δέρματος Υπό Πίεση Χειρός με Ανοξείδωτο Χάλυβα 304 ποιότητας τροφίμων και Μούχλα Αλουμινίου 6061 Ανοδιωμένου για Σφράγιση Δίσκων Γρήγορου Φαγητού
| όνομα: | Μηχανή σφράγισης δέρματος κενού πλαστικού δίσκου Μηχανή σφράγισης δέρματος με πρέσα χεριού Μηχανή σφ |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Πλαστική ύλη |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
Μηχανή σφράγισης δέρματος κενού σώματος με χειροκίνητη πίεση με ατσάλι 304 ατσάλινης ποιότητας τροφίμων και μούχλα αλουμινίου 6061 για δίσκους γρήγορου φαγητού
| όνομα: | Μηχανή σφράγισης δέρματος κενού πλαστικού δίσκου Μηχανή σφράγισης δέρματος με πρέσα χεριού Μηχανή σφ |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Πλαστική ύλη |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
Μηχάνημα σφράγισης δέρματος κενού με δίσκο πλαστικό χειρός με έλεγχο οθόνης αφής και ανοξείδωτο χάλυβα 304 ποιότητας τροφίμων
| όνομα: | Μηχανή σφράγισης δέρματος κενού πλαστικού δίσκου Μηχανή σφράγισης δέρματος με πρέσα χεριού Μηχανή σφ |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Πλαστική ύλη |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
Μηχανή σφράγισης κενού πλαστικών δίσκων από ανοξείδωτο χάλυβα 304, πλήρως αυτόματη, με οθόνη αφής, για συσκευασία γρήγορου φαγητού
| όνομα: | Μηχανή σφράγισης δέρματος κενού πλαστικού δίσκου Μηχανή σφράγισης δέρματος με πρέσα χεριού Μηχανή σφ |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Πλαστική ύλη |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
Πλήρως αυτόματη κάθετη συσκευή σφράγισης δέρματος με κενό κενού με ατσάλι ποιότητας τροφίμων και 6061 ανωδικοποιημένο άλουμο για δοχεία τροφίμων
| όνομα: | Μηχάνημα σφράγισης δερμάτων με κάθετη ηλεκτρική σκούπα Factory Direct Μηχανή σφράγισης δοχείων τροφί |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Πλαστική ύλη |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |

