Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 304 automatic cartoning machine ] αγώνας 28 προϊόντα.
1 - 1000ml 2.5KW Ηλεκτρική Ασηπτική Μηχανή Γεμίσματος Καρτονιού για Βιομηχανική Χρήση
| Γεμίζοντας ακρίβεια: | ≤±1% |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα: | 0.3m ³ /min |
| Βάρος: | 1000kg |
4.5KW αυτόματος συρρικνωθείτε τη μηχανή συσκευασίας
| Όνομα: | Αυτόματη σαπουνιών σοκολάτας αρώματος τσιγάρων κιβωτίων Bopp ταινιών υπερκαλύπτοντας συσκευάζοντας μ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 2185*935*1705 χιλ. |
Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τα τσιπ μπανανών
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τη μηχανή συσκευασίας Multihead τσιπ μπανανών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Μηχανικός |
| Τύπος συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια, ΔΟΧΕΙΑ, μπουκάλια, βαρέλι, όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία |
Αυτόματη Sanitizer μηχανών συσκευασίας σακουλιών πολυ πάροδος σακουλιών
| Όνομα: | Πολλών δρόμων αυτόματο στιγμιαίο Snus, ζάχαρη, αρμέγει την πολυ μηχανή συσκευασίας υπολοχαγός-G6L |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
Αυτόματη πολυ μηχανή συσκευασίας τύπων σκαφών της γραμμής για τις τσάντες εγγράφου Premade άλατος/σακχάρων/αλευριού
| Όνομα: | Πλήρης αυτόματη προ-γίνοντη μηχανή συσκευασίας τσαντών ζάχαρης εγγράφου τύπων σκαφών της γραμμής |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 600-900bags/hour |
| Μπροστινό πλάτος: | 80mm~110mm |
Πλήρως αυτόματη πολυ μηχανή κενής συσκευασίας τσαντών υψηλής ταχύτητας μηχανών συσκευασίας
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 80160mm |
Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 110-130 τσάντες/λ. |
| Πλάτος: | 55100mm |
Οι τσάντες φύλλων αλουμινίου αργιλίου σκουπίζουν την πολυ υψηλή ταχύτητα 90 με ηλεκτρική σκούπα μηχανών συσκευασίας - 100bags/min
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Πλάτος: | 55100mm |
Κενή πολυ μηχανή συσκευασίας για τις τσάντες 40 εγγράφου - υψηλή ταχύτητα 55bags/min
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 40-55bags/min |
| Πλάτος: | 120160mm |
Πολλών χρήσεων μηχανή κενής συσκευασίας υψηλής ταχύτητας για την τσάντα Premade θαλασσινών
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 120200mm |

