Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ 304 automatic cartoning machine ] αγώνας 28 προϊόντα.
Ειδική μηχανή συσκευασίας τσαντών πολυ για την κενή χτυπώντας ισοπέδωση 80bags/Min
| Όνομα: | Ειδική μηχανή συσκευασίας για το κενό που χτυπά και που ισοπεδώνει της τσάντα-πολυ μηχανής συσκευασί |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 100200mm |
Μηχανή πλήρωσης από ασηπτική συσκευασία με έλεγχο PLC
| Γεμίζοντας ταχύτητα: | ≤ 1000 μπουκάλια/min |
|---|---|
| Γεμίζοντας ικανότητα: | 1-1000 ml |
| Γεμίζοντας ακρίβεια: | ≤±1% |
τοπ μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων αετωμάτων 70mm
| Τύπος: | Τα Gable-Top χαρτοκιβώτια γεμίζουν και σφραγίζουν τη μηχανή με Applicator καλυμμάτων το αποστηρωμένο |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τοπ χαρτοκιβώτια στεγών χαρτοκιβωτίων, τοπ χαρτοκιβώτια αετωμάτων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Ημι αυτόματο χαρτοκιβώτιο μηχανών συσκευασίας αετωμάτων τοπ που γεμίζει την κορυφή στεγών DH 1200
| Τύπος: | Το τοπ χαρτοκιβώτιο Aspetic στεγών dh-1200 ημι-ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ γεμίζει και σφραγίζει τη γραμμή μηχανών |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τοπ χαρτοκιβώτια στεγών χαρτοκιβωτίων, τοπ χαρτοκιβώτια αετωμάτων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Υψηλής Ταχύτητας Μηχανή Γεμίσματος Ασηπτικής Κάρτον από Ατσάλι 304 με πίεση αέρα 0,6-0,8Mpa
| Ταχύτητα πλήρωσης: | 2000-5000 Καρτόνια/ώρα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V/50Hz |
| Υλικό: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
Μηχανή πλήρωσης βαλίτσες υψηλής ταχύτητας 304 από ανοξείδωτο χάλυβα 2000-5000 βαλίτσες/ώρα Για προϊόντα 1-1000ml
| Δυνατότητα πλήρωσης: | 1-1000 ml |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων |
| Κατανάλωση αέρα: | 0.6m ³ /min |
2.0 KW Υψηλής Ταχύτητας 304 Ατσάλινο Μηχανικό Γεμίσματος Τσαγιέρας για Τριπλευρά Σφραγισμένα Σάκκα
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Γραμμή μηχανής παραγωγής και εμφιάλωσης 5 γαλονιών βαρελιών/μπουκαλιών (1500BPH)
| Όνομα: | Γραμμή μηχανής παραγωγής και εμφιάλωσης 5 γαλονιών βαρελιών/μπουκαλιών (1500BPH) |
|---|---|
| Διασύνδεση χειριστή: | Εικόνα αφής |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Σταματήματα έκτακτης ανάγκης, πόρτα ασφαλείας |

