Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ 304 automatic cartoning machine ] αγώνας 28 προϊόντα.
Μηχανή αυτοματοποίησης από ανοξείδωτο χάλυβα 304 για γάλα, ποτά, νερό, κρασί, σάλτσα απορρυπαντικού
| Ικανότητα συσκευασίας: | 800-1000 συσκευασίες/ώρα |
|---|---|
| Διάσταση: | Δοκιμαστικό υλικό |
| Πεδίο διαστάσεων: | 200 ml,250 ml, 350 ml, 450 ml, 500 ml, 1 λίτρο |
Μασκών αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανών μάσκα προφυλακτικών πεδίων γεμίζοντας
| Όνομα: | Προφυλακτικών τσαντών σακουλιών κονσερβοποιώντας μηχανή συσκευασίας κιβωτίων αυτόματη κονσερβοποιώντ |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Ασφάλεια θερμικής σφράγισης με κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης
| ένταση πίεσης: | ≥0.6MPa 15HP/11KW 16bar Με στεγνωτήρα αέρα, δεξαμενή αποθήκευσης 500L και 4 σετ εφοδιαστών και διαχω |
|---|---|
| Πεδίο διαστάσεων: | 200 ml,250 ml, 350 ml, 450 ml, 500 ml, 1 λίτρο |
| Κλείσιμο του κουτιού: | Θερμική σφράγιση |
Ασφάλεια θερμικής σφράγισης με κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης
| ένταση πίεσης: | ≥0.6MPa 15HP/11KW 16bar Με στεγνωτήρα αέρα, δεξαμενή αποθήκευσης 500L και 4 σετ εφοδιαστών και διαχω |
|---|---|
| Πεδίο διαστάσεων: | 200 ml,250 ml, 350 ml, 450 ml, 500 ml, 1 λίτρο |
| Κλείσιμο του κουτιού: | Θερμική σφράγιση |
Μηχανή συσκευασίας με έλεγχο PLC από ανοξείδωτο χάλυβα για κουτιά με κορυφαία θήκη
| Σχήμα κουτί: | Καρτόνια με ή χωρίς καπάκια |
|---|---|
| Ποιότητα της χαρτοκιβωτίου: | 415 G/m2 |
| Τοποθέτηση: | άθικτος |
415 G/m2 Μηχανή χαρτοκόλλησης με σύστημα ελέγχου PLC από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα κουτί: | Καρτόνια με ή χωρίς καπάκια |
|---|---|
| Ποιότητα της χαρτοκιβωτίου: | 415 G/m2 |
| Πεδίο διαστάσεων: | 200 ml,250 ml, 350 ml, 450 ml, 500 ml, 1 λίτρο |
ZH 50 πολυσύνθετη αυτόματη κάθετη κονσερβοποιώντας μηχανή μηχανών συσκευασίας κιβωτίων
| Όνομα: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών κάθετη αυτόματη κονσερβοποιώντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Μηχανή συσκευασίας κιβωτίων χαρτοκιβωτίων του προσώπου ιστού ΒΡΑΧΙΟΝΩΝ με την αυτόματη κονσερβοποίηση
| τύπος: | Αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή συσκευασίας κιβωτίων του προσώπου ιστού |
|---|---|
| οδηγημένος τύπος: | μηχανικός |
| αυτόματος βαθμός: | πλήρης αυτόματος |
Εύκολος ενεργοποιήστε την αυτόματη κάθετη κονσερβοποιώντας μηχανή 20-50 κιβώτια/λεπτό
| Όνομα: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών κάθετη αυτόματη κονσερβοποιώντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Μηχανή πλήρωσης και σφραγίσματος βαλίτσες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 για ποτά
| Τοποθέτηση: | άθικτος |
|---|---|
| ένταση πίεσης: | ≥0.6MPa 15HP/11KW 16bar Με στεγνωτήρα αέρα, δεξαμενή αποθήκευσης 500L και 4 σετ εφοδιαστών και διαχω |
| Συσκευή ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής κινδύνου |

