Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ low noise rotary screw air compressor ] αγώνας 54 προϊόντα.
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών κομψός-75A 55kw 75hp 380V |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 9.8m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Περιστροφικός αεροσυμπιεστής 8 Drive ζωνών φραγμών 3.4m3 λ. βιδών 30 HP
| Όνομα: | η ζώνη 22kw 30hp κομψός-30A 8bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.4m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
10HP 7.5KW 8 φραγμών άμεσος Drive περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελεύθερος
| Όνομα: | Η ζώνη 10HP 7.5KW 8Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0,8 μ ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
650KGS φορητός περιστροφικός αεροσυμπιεστής 70dB βιδών πετρελαίου ελεύθερος
| Όνομα: | Η ζώνη 30HP 22KW 8Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.6m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
40HP ελεύθερος αεροσυμπιεστής 3 βιδών πετρελαίου περιστροφική ζώνη φάσης Drive
| Όνομα: | Η ζώνη 40HP 30KW 8Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.5m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
68dB ηλεκτρικοί αεροσυμπιεστές 20 HP περιστροφικό μπλε 293KGS βιδών
| Όνομα: | 20HP 15KW 10Bar άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.12m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
30kw φορητός αεροσυμπιεστής βιδών
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος φορητός αεροσυμπιεστής βιδών κομψός-40A 30kw 40hp |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.6m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Υψηλής απόδοσης συμπίεσης αέρα με βίδες για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τρόπος εκκίνησης: | Υ-/Direct△ σε απευθείας σύνδεση |
|---|---|
| Πίεση: | 0.7-1.2MPa |
| Τρόπος οδήγησης: | Άμεση οδήγηση/οδήγηση με ζώνη |
Συμπυκνωτής βίδα περιστροφής με άμεση κίνηση χαμηλού θορύβου
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
Βιομηχανικός συμπυκνωτής αέρα με βίδες Πίεση 0,7 - 1,2MPa Απόδοση διαχωρισμού ελαίου ≥ 99,9%
| Δομή: | Ενσωματωμένο/Διαχωρισμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20℃~+45℃ |
| θόρυβο: | ≤80dB (Α) |

