Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ low noise rotary screw air compressor ] αγώνας 54 προϊόντα.
Φορητός περιστρεφόμενος συμπυκνωτής αέρα χαμηλού θορύβου
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
8 Bar Direct Driven Oil Free Rotary Screw Air Compressor 10HP 7,5KW
| Ονομα: | Η ζώνη 10HP 7.5KW 8Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0,8 μ ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
40HP 10 μικρός περιστροφικός αεροσυμπιεστής 30kw βιδών φραγμών φορητός
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος φορητός αεροσυμπιεστής βιδών 30kw 40hp κομψός-40A 10Bar |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.4m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
1280mm 50 Hp Rotary Screw Air Compressor Belt Drive 6.2m3 Min
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών κομψός-50A 37kw 50hp |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 6.2m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Τριφασικός άμεσος αεροσυμπιεστών βιδών 75kw βιομηχανικός περιστροφικός Drive
| Όνομα: | άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών κομψός-100A 75kw 100hp |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 13.0m ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
25HP βιομηχανικός περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών
| Όνομα: | 25HP 18.5KW 8 φραγμών άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.62m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
10bar μικρός περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών
| Όνομα: | η ζώνη 7.5kw 10hp κομψός-10A 10bar Drive χρησιμοποίησε το μικρό αεροσυμπιεστή βιδών Rotay |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.0m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 220/60 ή 440/60 (V//Hz) |
10 περιστροφικού βιδών HP ελέγχου αεροσυμπιεστών 7.5kw 1.1m3 ελάχιστου αριθμητικού
| Όνομα: | η ζώνη 7.5kw 10hp κομψός-10A 8bar Drive χρησιμοποίησε το μικρό αεροσυμπιεστή βιδών Rotay |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.1m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 220/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Αποτελεσματικός συμπυκνωτής αέρα με βίδα με περιεκτικότητα σε λάδι ≤3ppm Περιοχή πίεσης 0,7-1,2MPa
| Ύψος: | ≤1000m |
|---|---|
| Πίεση: | 0.7-1.2MPa |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20℃~+45℃ |
12.5 Bar Oil Free Screw Air Compressor 380V Portable Rotary
| Όνομα: | Κομψός-15BF/12.5 12.5Bar άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.61m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

