Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ low noise rotary screw air compressor ] αγώνας 54 προϊόντα.
11kw 15hp εμβολοφόρος συμπυκνωτής αέρα φορητός 3 φάσης εμβολοφόρος συμπυκνωτής
| Τύπος: | Φορητός δύο επιπέδων αεροσυμπιεστής βιδών |
|---|---|
| Συντήρηση: | χαμηλός |
| Σύστημα ψύξης: | Αερόψυκτος |
Συμπιεστήρας αέρα βίδα υψηλής απόδοσης για βιομηχανική άμεση κίνηση / ζώνη κίνησης
| Μέθοδος εκκίνησης: | μεταβλητή συχνότητα μόνιμου μαγνήτη |
|---|---|
| Πίεση: | 0.7-1.2MPa |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη/υδρόψυξη |
10HP 7.5KW 8 φραγμών άμεσος Drive περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελεύθερος
| Όνομα: | Η ζώνη 10HP 7.5KW 8Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 0,8 μ ³ /min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
25HP ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής 18.5KW βιδών πετρελαίου ελεύθερος περιστροφικός
| Όνομα: | 25HP 18.5KW 8 φραγμών άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.1m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
15HP Oil Free Screw Air Compressor 1550mm Air And Water Filter
| Όνομα: | Κομψός-11BF/8 8Bar άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελεύθ |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.55m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Ηλεκτρικός φορητός δύο σταδίων συμπυκνωτής αέρα με βίδες
| Cooling System: | Air-Cooled |
|---|---|
| Pressure: | High |
| Weight: | Light |
3 φάσεις ηλεκτρικός φορητός συμπυκνωτής αέρα με βίδα
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Durability: | High |
| Weight: | Light |
15HP ελεύθερος αεροσυμπιεστής μικρό περιστροφικό 11KW 293KGS βιδών πετρελαίου
| Όνομα: | 15HP 11KW 8Bar άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελεύθερος |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.56m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
15KW ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
| Όνομα: | Η ζώνη 20HP 15KW 10Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 1.4m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
30KW Industrial Belt Drive Screw Air Compressor 2.8m3 Min Air Delivery
| Όνομα: | Η ζώνη 40HP 30KW 8Bar Drive χρησιμοποίησε τον περιστροφικό αεροσυμπιεστή βιδών πετρελαίου ελεύθερο |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 2.8m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

