Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ three phase multi packaging machine ] αγώνας 46 προϊόντα.
500W/800W Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή Τρίτης Φάσης 380V/60Hz Ή 440V/60Hz Σύστημα Ελέγχου PLC
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Δύναμη: | 500W/800W |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
AC220V τριφασική πολυ συσκευασίας μηχανών επιτροπής μηχανή λειωμένων μετάλλων υπολογιστών καυτή
| όνομα: | Υπολογιστής Pnael καυτός - μηχανή λειωμένων μετάλλων-- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | AC220V |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Αυτόματο καρυδιών καυτό λειωμένων μετάλλων ενιαίο κεφάλι μηχανών συσκευασίας εμβολίου πολυ
| όνομα: | Υπολογιστής Pnael καυτός - μηχανή λειωμένων μετάλλων-- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Efficeency: | 1.5~2s/PCS |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Τριφασική πολυ συσκευασίας μηχανή συγκόλλησης μηχανών διπλή υπερηχητική πλαστική
| όνομα: | Διπλή μηχανή συγκόλλησης Untrasonic πλαστική -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220v 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Μηχανή πολλαπλής συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα για συσκευασία υψηλής ταχύτητας 90 - 100 σακούλες/λεπτο
| Ζυγίστε: | 3500kg |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Δύναμη: | 500W/800W |
Αξιόπιστη και αποτελεσματική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών για επαγγελματίες της βιομηχανίας
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Ζυγίστε: | 3500kg |
Εικονική οθόνη Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή υψηλής απόδοσης 500W / 800W
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Σύστημα ελέγχου PLC Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή 500W / 800W Για συνεπή και συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| σύστημα επίδειξης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
Βουλευτής-03 πολυ συσκευασίας μηχανών καυτής λειωμένων μετάλλων σειρά δύναμης μηχανών 3600W
| όνομα: | Η καυτή μηχανή λειωμένων μετάλλων τύπων επιτραπέζιων τέσσερις-θέσεων -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | AC220V |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
3000W πολυ περιστροφή μηχανών υπερηχητικής συγκόλλησης δίσκων μηχανών συσκευασίας αυτόματη
| όνομα: | Αυτόματη περιστρεφόμενη μηχανή Weiding δίσκων υπερηχητική -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Ικανότητα: | 8-15 φορές/λ. |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

