Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ three phase multi packaging machine ] αγώνας 46 προϊόντα.
Κοίλη πινάκων κύκλου εργασιών κιβωτίων συγκόλλησης μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ
| όνομα: | Κοίλη μηχανή συγκόλλησης κιβωτίων κύκλου εργασιών πινάκων -- Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220V 50-60Hz |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
4kw υγρή μηχανή πλήρωσης σακουλιών που σφραγίζει συσκευασία τσαντών 1500g την προ γίνοντη
| Όνομα: | Υγρό και παχύ υγρό προ-που γίνεται τη μηχανή συσκευασίας τσαντών την πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
ZH 50 πολυσύνθετη αυτόματη κάθετη κονσερβοποιώντας μηχανή μηχανών συσκευασίας κιβωτίων
| Όνομα: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών κάθετη αυτόματη κονσερβοποιώντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Μηχανή αυτοματοποιημένης συσκευασίας σωματιδίων από ανοξείδωτο χάλυβα για συνεπή συσκευασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
Μασκών αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανών μάσκα προφυλακτικών πεδίων γεμίζοντας
| Όνομα: | Προφυλακτικών τσαντών σακουλιών κονσερβοποιώντας μηχανή συσκευασίας κιβωτίων αυτόματη κονσερβοποιώντ |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
30HP 10 Bar Oil Free Screw Air Compressor Rotary Direct Driven
| Όνομα: | 30HP 22KW 10 φραγμών άμεσος Drive χρησιμοποιημένος περιστροφικός αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου ελε |
|---|---|
| Παράδοση αέρα: | 3.13m ³ /min |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

