Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ three phase multi packaging machine ] αγώνας 46 προϊόντα.
2.3kw πολυ μηχανή συσκευασίας 160mm καθαριστικές τσάντες ντοματών σάλτσας
| Όνομα: | Ντοματών σάλτσας καθαριστική υγρή τσαντών συσκευασίας μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
Μηχανή συσκευασίας αλευριού με ρυθμιστή πίεσης αέρα
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 2500kg |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) 4,5KW |
Μηχανή πολλαπλής συσκευασίας από ανοξείδωτο χάλυβα για ταχεία και αποτελεσματική ταχύτητα συσκευασίας 90-100 σακούλες/λεπτο
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
Ηλεκτρική μηχανή πολλαπλών συσκευασιών αυτοματοποιημένη συσκευασία κιβωτίων και ρομποτική μηχανή συσκευασίας παλετιστών
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
Μηχανή συσκευασίας με πολλαπλή οθόνη αφής PLC 220V 50 - 60Hz και πίεση αέρα 0,4 - 0,6Mpa
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Χρώμα: | Customed |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας πολλαπλών συσκευασιών PLC με οθόνη αφής
| σύστημα επίδειξης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
Σύνθετη και ευέλικτη μηχανή πολλαπλών συσκευασιών 2800*1550*1750mm
| Δύναμη: | 500W/800W |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
| Χρώμα: | Customed |
Μηχανή συσκευασίας σακουλών 500W / 800W με οθόνη αφής για βελτιωμένη συσκευασία
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
| Χρώμα: | Customed |
MP-5kw Πολλαπλή συσκευαστική μηχανή PP / PVC σακούλες ημιαυτόματη μηχανή σφράγισης θερμού λιωμένου
| Ονομασία: | MP-5kw Πολλαπλή συσκευασία μηχανή PP / PVC σακούλες μηχανή θερμής σφράγισης |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
40Bags η ελάχιστη πολυ σακούλα Premade μηχανών συσκευασίας πελεκά τα λαϊκά δημητριακά πρόχειρων φαγητών
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |

