Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ three phase multi packaging machine ] αγώνας 46 προϊόντα.
Μηχανή συσκευασίας αλεύρων ηλεκτρικής ενέργειας τριών φάσεων 380V/60Hz 90 - 100 σακούλες/min
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| μέγεθος: | 2800*1550*1750mm |
Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών χρήσεων με οθόνη αφής με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο ζύγισης
| Ζυγίστε: | 3500kg |
|---|---|
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |
Πολυλειτουργική πλήρως αυτόματη υψηλής ταχύτητας κάθετη συσκευασία σακουλών με 500W / 800W
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τρεις φάσεις 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |
Πλήρως αυτόματο συσκευαστήριο βαρώντας σάκους μεγάλων κόκκων 500W / 800W
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Σύστημα εμφάνισης: | Εικόνα αφής |
Η συσκευή συσκευασίας πολυσκοπικών μεταλλικών κονσέρβων με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Μηχανή γέμισης και σφράγισης κονσερβοειδών για σκόνη |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 25-50 κονσέρβες/min |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Αυτοματοποιημένη Πολυδιάστατη Μηχανή Συσκευής Τσακίων με Ρυθμιστή Τετάρτη και Πίεση Αέρα 0,4-0,6Mpa
| Χρώμα: | Customed |
|---|---|
| Ζυγίστε: | 3500kg |
| Τετάρτη: | 220V 50-60Hz |
Συστήματα οθόνης αφής Πολλαπλής χρήσης Μηχανή συσκευασίας
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
|---|---|
| Χρώμα: | Customed |
| Πίεση αέρα: | 0.4-0.6MPa |
Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τα τσιπ μπανανών
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τη μηχανή συσκευασίας Multihead τσιπ μπανανών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Μηχανικός |
| Τύπος συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια, ΔΟΧΕΙΑ, μπουκάλια, βαρέλι, όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία |
Ευφυής μηχανή υπερηχητικής συγκόλλησης υψηλής δύναμης υπολογιστών 4200W
| όνομα: | Ευφυής μηχανή υπερηχητικής συγκόλλησης υψηλής δύναμης υπολογιστών Πολυ μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220v 50-60HZ |
| Ηλεκτρική ενέργεια: | Τριφασικό 380/60 ή 440/60 (V//Hz) |

