Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 224 προϊόντα.
Οριζόντια αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή καραμελών κκπ 1600 κλ
| Τύπος: | Οριζόντια αυτόματη τροφίμων παγωτού καραμελών μηχανή συσκευασίας μπισκότων αυτόματη κονσερβοποιώντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Μηχανικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Ιατρική αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή γαντιών που συσκευάζει 1800mm
| Τύπος: | Αυτόματη ιατρική κονσερβοποιώντας μηχανή συσκευασίας κιβωτίων γαντιών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Οριζόντιο τυλίγοντας ροής γλειφιτζούρι Popsicle παγωτού μηχανών συσκευασίας πακέτων πολυ
| Όνομα: | Μηχανή συσκευασίας τύπων μαξιλαριών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
τοπ μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων αετωμάτων 70mm
| Τύπος: | Τα Gable-Top χαρτοκιβώτια γεμίζουν και σφραγίζουν τη μηχανή με Applicator καλυμμάτων το αποστηρωμένο |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τοπ χαρτοκιβώτια στεγών χαρτοκιβωτίων, τοπ χαρτοκιβώτια αετωμάτων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Αυτόματα συνεχή μηχανή πλαστικών τσαντών θερμότητας σφραγίζοντας/Sealer τσαντών
| όνομα: | αυτόματα συνεχή μηχανή τσαντών θερμότητας σφραγίζοντας/sealer τσαντών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, μπουκάλια, κασσίτεροι δοχείων |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Οριζόντια τυλίγοντας ροής μηχανή συσκευασίας πακέτων πολυ 40-230 τσάντες/λ.
| όνομα: | μηχανή συσκευασίας τύπων μαξιλαριών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 40-230bags/min |
2.0 KW Υψηλής Ταχύτητας 304 Ατσάλινο Μηχανικό Γεμίσματος Τσαγιέρας για Τριπλευρά Σφραγισμένα Σάκκα
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Ηλεκτρικό καλλυντικό αυτόματο κονσερβοποιώντας αυτόματο Cartoner ZH120 μηχανών
| Τύπος: | Καλλυντική ιατρική προϊόντων μηχανή συσκευασίας χαρτοκιβωτίων κονσερβοποιώντας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Τάση: | φάση 380V 50Hz 3 |
Φωτοηλεκτρικό αυτόματο πεδίο μηχανών σακουλιών κονσερβοποιώντας που γεμίζει 1700mm
| Όνομα: | Πλήρης αυτόματη τσαγιού τσαντών κιβωτίων του προσώπου υγρή ιστού εγκιβωτίζοντας μηχανή συσκευασίας σ |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Τάση: | φάση 380V 50Hz 3 |
Ποτών πνευματικό αργίλιο μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων τούβλου το αποστηρωμένο τοποθέτησε το ρόλο σε στρώματα
| Τύπος: | Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων τούβλου μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων Aspetic τύπων συσκ |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα χαρτοκιβώτια χαρτοκιβωτίων, |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |

