Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 224 προϊόντα.
Η αυτόματη παλέτα AirTAC συρρικνώνεται τη ρομποτική περίπτωση Palletizer μηχανών περικαλυμμάτων
| Όνομα: | Μηχανή Palletizer ρομπότ, αυτόματη μηχανή Palletizer τσαντών, χαρτοκιβώτιο Palletizer |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | για τα μπουκάλια, τσάντες, χαρτοκιβώτια |
| Διάσταση: | Εξατομικεύσιμος |
700kg η αυτόματη παλέτα συρρικνώνεται τη μηχανή περικαλυμμάτων
| Όνομα: | Μηχανή Palletizer ρομπότ περιτυλιγμάτων τυλίγοντας μηχανών παλετών ταινιών τεντωμάτων |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια, ΔΟΧΕΙΑ, μπουκάλια, βαρέλι, τσάντες, περίπτωση, παλέτα |
| Διάσταση: | Λ 2650*W 1650*H 2400 χιλ. |
Καυτή πώληση Τεχνουργήματα επισήμανσης συρματόπλεγματος CH-613 Επισήμανση καλωδίων δεδομένων
| Δυναμικό: | AC220V/50HZ,60HZ Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Κατόπιν παραγγελίας μίνι μηχανή προσκεφάλων αέρα μεγέθους για τα μαξιλάρια και τη φυσαλίδα
| όνομα: | Μηχανή πλήρωσης ταινιών αεροφυσαλίδων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | τσάντες φυσαλίδων ταινιών φυσαλίδων |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημιαυτόματη πολυλειτουργική μηχανή κυλικής επισήμανσης CH-616A για πλαστικά κουτιά και κωνικά μπουκάλια και γυαλιά
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Εργοστασιακή Άμεση Προμήθεια Ημιαυτόματη Μηχανή Επισήμανσης Επίπεδης Επιφάνειας CH-612 για Πλαστικά Μέρη, Μεταλλικά Μέρη και Καθρέπτες Οπισθοπορείας
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημιαυτόματη Μηχανή Επισήμανσης Επίπεδων CH-615 για Πλαστικά Κουτιά και Κωνικά Μπουκάλια και Δυνατότητα Εφαρμογής Ετικετών κατά της Παραποίησης
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημιαυτόματη Μηχανή Επισήμανσης Επίπεδων CH-615 για Πλαστικά Κουτιά και Κωνικά Μπουκάλια και Δυνατότητα Εφαρμογής Ετικετών κατά της Παραποίησης
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημιαυτόματη μηχανή επισήμανσης κυκλικών μπουκαλιών CH-311D για μπύρα και κρασί, γυάλινα μπουκάλια και πλαστικά μπουκάλια
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ημιαυτόματη μηχανή επισήμανσης κυκλικών μπουκαλιών CH-311 για μπύρα και κρασί, γυάλινες φιάλες και πλαστικές φιάλες
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |

