Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
-
Ο κ. Isaac AsareΟ Olar και η τεχνική ομάδα στην Xianyang Chic Machinery Co., Ltd απάντησαν γρήγορα στις ερωτήσεις και καθοδήγησαν την ομάδα εγκατάστασης σε όλη τη διαδικασία. Στο τέλος, το μηχάνημα λειτουργεί κανονικά και είμαστε ευχαριστημένοι με αυτήν την αγορά.
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 224 προϊόντα.
Πλήρως Αυτόματη Μηχανή Ετικετοποίησης Εξαγωνικού Μπουκαλιού Σάλτσας Τσίλι CH-302D Μηχανή Ετικετοποίησης Πλαστικού Μπουκαλιού Μελιού Κάθετης Τοποθέτησης
| Δυναμικό: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Ηλεκτρικός |
2.5kw αυτόματη μηχανή πλήρωσης πεδίων
| Τύπος: | Συσκευάζοντας μετρώντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων μηχανών συσκευασίας μπουλονιών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Αυτόματη ροής μηχανή συσκευασίας μαξιλαριών σκληρή φυτική πολυ για την τσάντα σακουλών πιπεριών
| Όνομα: | μηχανή συσκευασίας τύπων μαξιλαριών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 300 τσάντες ανά λεπτό |
Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας σακουλών ρυζιού με μήκος στερεοποίησης 5-10 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος ταινιών: | 250-Μαξ.520 mm |
| μήκος σακούλας: | 80350mm |
55pcs/min αυτόματη φλυτζανιών σφραγίζοντας μηχανή δοχείων κασσίτερου αργιλίου μηχανών πλήρωσης σφραγίζοντας
| Όνομα: | Φλυτζανιών σφραγίζοντας μηχανών σφραγίζοντας μηχανή δοχείων κασσίτερου αργιλίου υψηλής ταχύτητας αυτ |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Πλήρης-αυτοκίνητο |
| Σφραγίζοντας κεφάλι: | 1 |
Πολυ τσάντα μηχανών συσκευασίας φρούτων και λαχανικών 100-230/λ.
| Όνομα: | Μηχάνημα συσκευασίας τύπου μαξιλαριού 350 Χ |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | μεμβράνη κύλισης, πλαστικοποιημένη μεμβράνη και ρολό από πλαστικοποιημένο χαρτί με θερμοσφράγιση |
| ταχύτητα συσκευασίας: | 100-230 τσάντα/λ. |
Αυτόματος Weigher σκαφών της γραμμής μηχανών συσκευασίας σιταριού κόκκων MCU για τα τσιπ καρυδιών φασολιών
| Όνομα: | Κόκκων ζάχαρης αλατισμένη ρυζιού σιταριού ενιαία επικεφαλής μηχανή συσκευασίας χοανών πολυ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 1186x1146x1018mm |
Ηλεκτρική αυτόματη μηχανή διανομής με άμεση φόρτιση για τη συσκευασία σκόνης και ταινιών
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
Μηχανή συσκευασίας ημιαυτόματης ειδικής μορφής σακούλας με ανελκυστήρα μπολ και χειροκίνητη κοπή
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Επαγγελματική μηχανή συσκευασίας κενού για κρέας, καρύδια και λαχανικά 10g-200g
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλής ταχύτητας προετοιμασμένη μηχανή κενού με περιστρεφόμενα κύπελλα |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη L80-180mm W50-120mm |

