Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
Αυτόματος Weigher σκαφών της γραμμής μηχανών συσκευασίας σιταριού κόκκων MCU για τα τσιπ καρυδιών φασολιών
| Όνομα: | Κόκκων ζάχαρης αλατισμένη ρυζιού σιταριού ενιαία επικεφαλής μηχανή συσκευασίας χοανών πολυ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 1186x1146x1018mm |
Ηλεκτρική αυτόματη μηχανή διανομής με άμεση φόρτιση για τη συσκευασία σκόνης και ταινιών
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρικές συσκευασίες |
|---|---|
| Πεδίο: | 10g-500g (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
| Ταχύτητα: | 8-16 σακούλες/min (εξαρτάται από τα διαφορετικά υλικά) |
2.0 KW Υψηλής Ταχύτητας 304 Ατσάλινο Μηχανικό Γεμίσματος Τσαγιέρας για Τριπλευρά Σφραγισμένα Σάκκα
| Δυναμικότητα: | 110±5σακούλες/min |
|---|---|
| Μέγιστη δόση: | 6 cm3 |
| Μέγεθος σακούλας τσαγιού (L × W): | 62.5 mm × 50 mm |
Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τα τσιπ μπανανών
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματη πολυ επικεφαλής Weigher μηχανή για τη μηχανή συσκευασίας Multihead τσιπ μπανανών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Μηχανικός |
| Τύπος συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια, ΔΟΧΕΙΑ, μπουκάλια, βαρέλι, όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία |
Μηχανή συσκευασίας σάκετ καρύδας / φρούτων
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας ρυζιού VFFS |
|---|---|
| Πλάτος φιλμ: | 250-Μέγ.420 χλστ |
| Μήκος τσάντας: | 80-350mm |
Φωτοηλεκτρικό αυτόματο πεδίο μηχανών σακουλιών κονσερβοποιώντας που γεμίζει 1700mm
| Όνομα: | Πλήρης αυτόματη τσαγιού τσαντών κιβωτίων του προσώπου υγρή ιστού εγκιβωτίζοντας μηχανή συσκευασίας σ |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Τάση: | φάση 380V 50Hz 3 |
Καφέ ιατρικό κέρδους κιβώτιο μηχανών τσαντών αυτόματο κονσερβοποιώντας που δένει ZH 100 με ταινία
| Τύπος: | cartooning μηχανή |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Οδηγημένος τύπος: | Μηχανικός |
Φουσκάλα μηχανών συσκευασίας φουσκαλών JY 100 που κονσερβοποιεί 0,5 MPA
| Τύπος: | Αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή συσκευασίας κιβωτίων φουσκαλών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Μηχανικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Πολυσύνθετη συσκευάζοντας κόκκων κάθετος γεμίζοντας και σφραγίζοντας μηχανή
| όνομα: | Κοκκώδη συσκευάζοντας μηχανήματα |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Νάυλον τσάντες, πλαστικές τσάντες, τσάντες εγγράφου, κ.λπ. |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Βάλτε το πλαστικό μέταλλο μηχανών Palletizer ρομπότ χαρτοκιβωτίων αυτόματο πλήρως
| Τύπος: | Συσκευάζοντας γραμμή, πλήρως αυτόματη |
|---|---|
| Όνομα: | το ρομπότ και pallertizer η μηχανή βάζουν τα χαρτοκιβώτια ή τις τσάντες επάνω στις παλέτες ή λαμβάνο |
| Υλικό συσκευασίας: | πλαστικό, μέταλλο, γυαλί, ξύλο |

