Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
Κατόπιν παραγγελίας μίνι μηχανή προσκεφάλων αέρα μεγέθους για τα μαξιλάρια και τη φυσαλίδα
| όνομα: | Μηχανή πλήρωσης ταινιών αεροφυσαλίδων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | τσάντες φυσαλίδων ταινιών φυσαλίδων |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
Η μαλακή καραμέλα αυτόματου υπολογισμού Gummy αντέχει τη μηχανή συσκευασίας VFFS
| Όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικό και Πνευματικό |
Σαμπάνια Κύπελλο κρασιού Ατμόσφαιρο Νερό Λιπαρό Ποτό CSD Ανθρακούχο Κύπελλο Μπίρας Σόδα Μπουκάλι Γεμιστήρας
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Μηχανή κάλυψης γεμιστήρα αζώτου και σόδας για ποτά με ανθρακικό οξύ
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Ακριβότητα πλήρωσης: | ≤ ± 5 mm επίπεδο υγρού |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
Μηχανή παραγωγής ανθρακούχου αρωματικού νερού για αναψυκτικά 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
Ηλεκτρονική μηχανή εμφιάλωσης και κάλυψης νερού
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
Μηχανή πλήρωσης υγρού σε γυάλινα μπουκάλια Αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής αμιγούς νερού
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 6000BPH |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Rinsing head: | 18 |
Μηχανή εμφιάλωσης ανθρακούχων ποτών/κολά/φάντα/σπράιτ/σόδα
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 10000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 24 |
| Filling head: | 24 |
20000-22000BPH Φρούτο Σόδα Σπινθηροποιημένα Ανθρακούχα Ποτά CSD αυτόματο μπουκάλι υγρό μηχανή πλήρωσης
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Μικρά ενεργειακά ποτά μπύρα κόλα αφρώδες νερό ποπ κονσέρβα μηχανή πλήρωσης για την γραμμή παραγωγής
| Δυνατότητα παραγωγής ((500 ml) ((b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Πρότυπο μπουκαλιών από πολυεστέρα: | Διάμετρος φιάλης 40-80 ύψος φιάλης 130-250mm |
| Κατανάλωση νερού για μπουκάλι νερού: | 1300kg/ώρα |

