Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
2.5kw αυτόματη μηχανή πλήρωσης πεδίων
| Τύπος: | Συσκευάζοντας μετρώντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων μηχανών συσκευασίας μπουλονιών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
1 - 1000ml 2.5KW Ηλεκτρική Ασηπτική Μηχανή Γεμίσματος Καρτονιού για Βιομηχανική Χρήση
| Γεμίζοντας ακρίβεια: | ≤±1% |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα: | 0.3m ³ /min |
| Βάρος: | 1000kg |
Επαγγελματική μηχανή συσκευασίας κενού για κρέας, καρύδια και λαχανικά 10g-200g
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλής ταχύτητας προετοιμασμένη μηχανή κενού με περιστρεφόμενα κύπελλα |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη L80-180mm W50-120mm |
Μηχανή πλήρωσης ασηπτικών κουτιών με χωρητικότητα συσκευασίας φ26-φ36 φ/h Μεγέθος καπάκι και κατανάλωση αέρα 3m3/min
| Ελεγχος: | PLC |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 380V/50HZ ή προσαρμοσμένο |
| Μηχανή: | SUS304 |
τοπ μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων αετωμάτων 70mm
| Τύπος: | Τα Gable-Top χαρτοκιβώτια γεμίζουν και σφραγίζουν τη μηχανή με Applicator καλυμμάτων το αποστηρωμένο |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τοπ χαρτοκιβώτια στεγών χαρτοκιβωτίων, τοπ χαρτοκιβώτια αετωμάτων |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Μασκών αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανών μάσκα προφυλακτικών πεδίων γεμίζοντας
| Όνομα: | Προφυλακτικών τσαντών σακουλιών κονσερβοποιώντας μηχανή συσκευασίας κιβωτίων αυτόματη κονσερβοποιώντ |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης αυτόματος |
Ποτών πνευματικό αργίλιο μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων τούβλου το αποστηρωμένο τοποθέτησε το ρόλο σε στρώματα
| Τύπος: | Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων τούβλου μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων Aspetic τύπων συσκ |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα χαρτοκιβώτια χαρτοκιβωτίων, |
| Οδηγημένος τύπος: | πνευματικός |
Μηχανή συσκευασίας υγρών για σόδα χυμούς τσάι μπύρα ποτά πλυντήριο καθαριστικό σαμπουάν
| Ονομασία προϊόντος: | ΑΥΤΟΜΑΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | Μέγιστο 60 σακούλες/min |
| Μέγεθος σακούλας: | Διάταξη 1 |
Αυτόματο MJ 2400 αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων 1000ML για το ποτό γάλακτος
| Όνομα: | Αυτόματη χαρτοκιβωτίων τύπων σφραγίζοντας μηχανών 1000ML μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων νερού αποστηρ |
|---|---|
| Χρήση: | γεμίζοντας συσκευασία χυμού γάλακτος ποτών |
| Τύπος συσκευσίας: | τετρα χαρτοκιβώτια χαρτοκιβωτίων, |
σφραγίζοντας σβόλοι τροφίμων καρυδιών ρυζιού μηχανών συσκευασίας σακουλών 10kg 20Kg 30kgs 40kgs 50kgs
| Όνομα: | Κοκκώδη συσκευάζοντας μηχανήματα |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Νάυλον τσάντες, πλαστικές τσάντες, τσάντες εγγράφου, κ.λπ. |
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |

