Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
2000ml ηλεκτρική κενή Sealer αεροστεγής σφράγιση μηχανών συσκευασίας
| Όνομα: | Ογκομετρικό υλικό πληρώσεως φλυτζανιών για τη μηχανή συσκευασίας ρυζιού και την ενιαία μηχανή συσκευ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 500X600X1100mm |
Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 110-130 τσάντες/λ. |
| Πλάτος: | 55100mm |
Πολλών χρήσεων μηχανή κενής συσκευασίας υψηλής ταχύτητας για την τσάντα Premade θαλασσινών
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 120200mm |
Kechup αλατισμένο σακούλι 1500ml μηχανών συσκευασίας τσίλι 60ppm βουτύρου
| Όνομα: | Kechup τσίλι σάλτσας βουτύρου συσκευασίας μηχανή συσκευασίας μηχανών πολυ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
τοπ μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων αετωμάτων μηχανών CartonPacking χυμού 4000mm 2000 BPH
| όνομα: | UV αποστηρωμένο χαρτοκιβώτιο κρασιού χυμού γάλακτος μηχανών πλήρωσης χαρτοκιβωτίων που συσκευάζει 20 |
|---|---|
| χρήση: | γεμίζοντας συσκευασία χυμού γάλακτος ποτών |
| τύπος συσκευσίας: | τετρα χαρτοκιβώτια χαρτοκιβωτίων, |
Αυτόματη ροής μηχανή συσκευασίας μαξιλαριών σκληρή φυτική πολυ για την τσάντα σακουλών πιπεριών
| Όνομα: | μηχανή συσκευασίας τύπων μαξιλαριών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 300 τσάντες ανά λεπτό |
Υψηλής ταχύτητας αυτόματη βιομηχανική σακουλών τροφίμων μηχανή συσκευασίας ζάχαρης πολυ για το όσπριο
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή συσκευασίας ζάχαρης τροφίμων σακουλών βιομηχανικών προϊόντων υψηλής ταχύτητας για το |
|---|---|
| Συσκευάζοντας προϊόντα: | τρόφιμα, ρύζι, ζάχαρη, φασόλι καφέ, όσπριο |
| διάσταση: | 2000*800*1500mm |
Πλήρως αυτόματη συσκευασία σωματιδίων σε σκόνη Μηχανή συσκευασίας τροφίμων
| Πεδίο μέτρησης: | 20-1000 ml |
|---|---|
| Μέγεθος σακούλας: | (L):40-250mm (W):40-200mm |
| Ταχύτητα: | 10-30 σακούλες/δευτερόλεπτο |
Μηχανή συσκευασίας αλεύρων με έλεγχο PLC W30 - 110mm Μέγεθος συσκευασίας
| Υλικό συσκευασίας: | Έγγραφο/πλαστικό |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Μονάδα συσκευασίας: | 0.040.08mm |
14 Weigher ελέγχου Multihead διανοητική μηχανή συσκευασίας ημερομηνίας πρόχειρων φαγητών τσαντών μαξιλαριών ανιχνευτών
| όνομα: | Η πολυ κάθετη μορφή μηχανών συσκευασίας γεμίζει πολυ επικεφαλής Weigher μηχανών συσκευασίας σφραγίδω |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |

