Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
Η κάθετη μορφή γεμίζει σφραγίδων την καθαριστική μηχανή συσκευασίας πλήρωσης σκονών ζυγίζοντας
| όνομα: | κάθετη μηχανή συσκευασίας τύπων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός και πνευματικός |
Ορυκτή/καθαρή γεμίζοντας σφράγιση τσαντών σακουλών σακουλιών μηχανών συσκευασίας πόσιμου νερού πολυ
| Υλικό τσαντών: | PE ή νάυλον, τοποθετημένο σε στρώματα BOPP LDPE, διάφορες προσχηματισμένες μορφές τσάντες |
|---|---|
| Όνομα: | η σακούλα ραβδιών γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό Packaing: | Οι τσάντες επέκτασης, τσάντες πληθωρισμού, τσάντες γάλακτος φραγμών, τσάντες γιαουρτιού φραγμών, προ |
3.5kw πολυ πλευρές μηχανών συσκευασίας σακουλιών τσαγιού 3.5kw HFFS 3
| Όνομα: | Κομψός-130 HFFS 3 πλευρές 4 πολυ μηχανή συσκευασίας σακουλιών σφραγίδων πλευρών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Υπερηχητικό τρίγωνο 200cm ND C60 σταλαγματιάς μηχανών συσκευασίας τσαντών καφέ
| Όνομα: | Υψηλή αποτελεσματική υπερηχητική μηχανή συσκευασίας καφέ τσαγιού τριγώνων με τη μηχανή συσκευασίας τ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| η πλήρωση τακτοποιεί: | 3-15ml |
Υγρός καφές bhs-180 πολυ σακούλα 1600kg καραμελών τσαγιού μηχανών συσκευασίας
| Όνομα: | Καραμελών/υγρού/καφέ σκονών σακουλών οριζόντια επίπεδη μηχανή συσκευασίας σακουλών πολυ |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
Πλήρως αυτόματη συσκευή συσκευασίας εσωτερικών και εξωτερικών σακουλιών καφέ με σταγόνα Μη υφαντική συσκευή σφράγισης σκόνης καφέ
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας σακούλας καφέ (εσωτερική και εξωτερική) |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 5-10g ((15-33ml) |
| Μέγεθος εσωτερικής τσάντας: | (L):70-74mm (W):90mm |
Πολυ σακούλι AirTAC σκονών μηχανών συσκευασίας RZ8 200C για το χυμό
| Όνομα: | Προ-γίνοντη μηχανή συσκευασίας τσαντών γάλακτος και χυμού σκόνη |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | προ-γίνοντες τσάντες, σακούλες |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
700kg μηχανή συσκευασίας τσαντών καφέ
| Λειτουργία: | Πλήρως αυτόματη πολυ μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού εγγράφου φίλτρων λειτουργιών μικρής κλίμακας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| η πλήρωση τακτοποιεί: | 3-15ml |
Weigher Multihead νάυλον 48mm μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού SUS304 για το τσάι χορταριών
| Όνομα: | Weigher Multihead νάυλον μηχανή συσκευασίας πλήρωσης τσαγιού τσαγιού πυραμίδων και τσαντών χορταριών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| η πλήρωση τακτοποιεί: | ≤15±0.5 γ |
500W/800W Πολλαπλή συσκευασία Μηχανή Τρίτης Φάσης 380V/60Hz Ή 440V/60Hz Σύστημα Ελέγχου PLC
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Δύναμη: | 500W/800W |
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυ μηχανή συσκευασίας |

