Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυ μηχανή συσκευασίας
-
Αεροσυμπιεστής βιδών
-
Μηχανή συσκευασίας Vffs
-
Κενή μηχανή συσκευασίας σφραγίδων
-
Ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας κιβωτίων
-
μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
αυτόματη κονσερβοποιώντας μηχανή
-
Αποστηρωμένη μηχανή πλήρωσης χαρτοκιβωτίων
-
Μηχανή Palletizer ρομπότ
-
Σφραγίζοντας μηχανή πλήρωσης φλυτζανιών
-
Άμεσος αεροσυμπιεστής Drive
-
Εναλλάσσοντας συμπιεστής εμβόλων
-
ελεύθερος αεροσυμπιεστής βιδών πετρελαίου
-
Ελεύθερος αεροσυμπιεστής εμβόλων πετρελαίου
-
Κεφάλι αεροσυμπιεστών
-
Κινητή γεννήτρια βενζίνης
-
ανταλλακτικά αεροσυμπιεστών
-
Μηχανή συσκευασίας σφραγίδας πλήρωσης
λέξεις-κλειδιά [ touch screen fill seal packing machine ] αγώνας 133 προϊόντα.
Οι τσάντες φύλλων αλουμινίου αργιλίου σκουπίζουν την πολυ υψηλή ταχύτητα 90 με ηλεκτρική σκούπα μηχανών συσκευασίας - 100bags/min
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 90-100bags/min |
| Πλάτος: | 55100mm |
Πλήρως αυτόματη πολυ μηχανή κενής συσκευασίας τσαντών υψηλής ταχύτητας μηχανών συσκευασίας
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 80bags/min |
| Πλάτος: | 80160mm |
Κενή πολυ μηχανή συσκευασίας για τις τσάντες 40 εγγράφου - υψηλή ταχύτητα 55bags/min
| Όνομα: | Υψηλής ταχύτητας τσαντών μηχανή συσκευασίας κενής συσκευασίας μηχανή-πολυ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 40-55bags/min |
| Πλάτος: | 120160mm |
2 παρόδων PLC 220L πολυ συσκευασίας σάλτσα 220mm κολλών σακουλιών μηχανών υγρή
| Όνομα: | 2 πολυ υγρό σακουλιών μηχανών συσκευασίας παρόδων και μηχανή συσκευασίας σάλτσας κολλών |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Υλικό συσκευασίας: | Τσάντες, ταινία, φύλλο αλουμινίου, σακούλα |
8 ακροφυσίων σακουλών γεμίζοντας σφράγιση 220V 50HZ μηχανών συσκευασίας χυμού πολυ
| Όνομα: | η σακούλα ραβδιών γεμίζει και σφραγίζει τη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | Οι τσάντες επέκτασης, τσάντες πληθωρισμού, τσάντες γάλακτος φραγμών, τσάντες γιαουρτιού φραγμών, προ |
| Υλικό τσαντών: | PE ή νάυλον, τοποθετημένο σε στρώματα BOPP LDPE, διάφορες προσχηματισμένες μορφές τσάντες |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας συσκευαστών VFFS μηχανών συσκευασίας πλήρωσης σκονών
| όνομα: | Dxdf-40II αυτόματος συσκευαστής μηχανών συσκευασίας σκονών γεμίζοντας |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
50 ενιαίο φλυτζάνι ρυζιού μηχανών συσκευασίας τσαντών ελάχιστο πολυ 2000ml
| Όνομα: | Ογκομετρικό υλικό πληρώσεως φλυτζανιών για τη μηχανή συσκευασίας ρυζιού και την ενιαία μηχανή συσκευ |
|---|---|
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
| Διάσταση: | 500X600X1100mm |
Η συσκευή συσκευασίας πολυσκοπικών μεταλλικών κονσέρβων με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Μηχανή γέμισης και σφράγισης κονσερβοειδών για σκόνη |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 25-50 κονσέρβες/min |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
η κάθετη μορφή μηχανών πακέτων ροής 48g 500ml γεμίζει και σφραγίζει τις μηχανές
| Όνομα: | 48g μηχανή συσκευασίας σακουλιών VFFS ρυζιού τσιπ καρυδιών μηχανών συσκευασίας φυστικιών |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |
500g πνευματικό σακούλι 304 μελιού μηχανών συσκευασίας VFFS ανοξείδωτο
| Όνομα: | Η προσαρμοσμένη κάθετη μορφή γεμίζει τα συσκευάζοντας μηχανήματα σιταριού σακουλών σφραγίδων |
|---|---|
| Υλικό Packaing: | κυλώντας ταινία, τοποθετημένη σε στρώματα ταινία και θερμοκόλληση του τοποθετημένου ρόλου εγγράφου |
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός και πνευματικός |

